Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha levizelem egy olyan politik...

Ha levizelem egy olyan politikusnak a sírját akit gyűlöltem, az milyen bűncselekmény a jog szerint?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 20:08
 1/8 tgt ***** válasza:
67%
Nem tudom, de ne tegyél ilyet.
2018. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Talán kegyeletsértés, esetleg még rongálás is. Én se kedveltem, de ilyet nem tennék.
2018. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kegyeletsértés.
2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Remélhetőleg visznek a diliházba... vagy mégis mit akarsz ezzel emgbosszulni, a kis lelkednek könnyebb elsz ettől?
2018. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Sírgyalázás, kegyeletsértés, ha nyilvánosan teszed, akkor közszeméremsértés is.

Ha sikerül önmagadat adnod, akkor nem kerülsz börtönbe, mert fogják látni, hogy beteg vagy és mehetsz a vigyorgóba!

2018. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Rongálás rád verhető, kegyeletsértés úgyszintén, plusz egy köztisztaság elleni szabálysértés. Mindamellett pedig egy pitiáner, kisstílű, tapló viselkedés.



Ha olyan nagyon nem tudod levezetni a fruszträciódat, menj el sportolni!


Gyűlölködni is egy baromság, de ha már ennyire gyűlölted, akkor most örvendezz annak, hogy már nincs, akárkiről is legyen szó és koncebtrálj valami értrlmes dologra az életben.

2018. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 timeamagdolna ***** válasza:
96%
Zászlót nem égetünk! Sírt nem gyalázunk! Ez morális (belső) tiltás kell, hogy legyen! Ha Ember vagy...
2018. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Talán nem tartozik szorosan a témához, de ide kívánkozik egy idézet:"A gyűlölködőkkel foglalkozni olyan, mint mosogatni a Titanicon"(Jodi Picoult)
2018. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!