Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek nagyon zavarja a...

Petyka1 kérdése:

Szerintetek nagyon zavarja a rendőrt Budapesten ha (Airsoftos) taktikai mellényben lát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok veszélyes figura, és a mellény is csak poenbol divathülyeségből van, nem is öltözöm full feketebe vagy valami full parába es nincsenek ra akasztva tárak meg semmi.


Állítólag az EU-ban nem ütközik törvénybe amíg nem valami spéci katonai cucc, azt állítólag civil már nem hordhatja. Lehetne valami designer mellény is de ez egy kicsit 'katonás' ahhoz, de még csak nem is terepmintás hanem sivatagi tan.


Csak gyorsan letúrtam ezt a kérdést bocs a helyesírási hibákért nem érdekelt az annyira.



2018. nov. 9. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny, hogy jobb mellényed van mint neki.
2018. nov. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Már egyszer belinkeltem ide a törvényt nem fogom még egyszer, keresd meg.


Sisak, mellény -golyóálló stb- birtokolható, de nem viselhető nyilvános helyen.

2018. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Pont leszarják. Tomcat egyszer kísérletképpen felszállt a metróra egy teljesen élethű Kalasnyikov-másolattal a kezében. A kutya nem szólt rá.

https://www.youtube.com/watch?v=khaxdwXem08

2018. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

"Sisak, mellény -golyóálló stb- birtokolható, de nem viselhető nyilvános helyen."


Ez kamu. Azt visel mindenki, amit akar.

2018. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nem igaz, hogy azt visel az ember amit akar, pl gatya nélkül a logó tökeimet látva nemhiszem hogy örülne nekem a rendőr... ugyanez igaz bizonyos ruhákra is.
2018. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg nem viselhetsz GOLYÓÁLLÓ mellényt. Üres taktikait igen. Persze lehet, hogy megállít és megkérdezi, ez mégis mi, te pedig elmondod, hogy üres taktikai és békében elváltok.
2018. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ez kamu. Azt visel mindenki, amit akar."


Ne állíts hülyeséget, ha nem olvasod a törvényt.

2018. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ne állíts hülyeséget, ha nem olvasod a törvényt."


Hülyeséget TE állítasz.

Erre nézve nincs semmiféle törvény.

2018. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem viselhetsz GOLYÓÁLLÓ mellényt."


Ezt a hülyeséget ki mondta neked?

Miért ne viselhetnél?

2018. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Azért ez nem igaz, hogy azt visel az ember amit akar, pl gatya nélkül a logó tökeimet látva nemhiszem hogy örülne nekem a rendőr... ugyanez igaz bizonyos ruhákra is."


Nem arról szól a kérdés, hogy mi az amit NEM VISELSZ, hanem az, hogy mi az amit viselsz, illetve viselhetsz.


Ha hiányosan vagy öltözve, az közszemérem sértés, de ha van rajtad ruha, akkor az a ruha bármilyen lehet, akár még régi rendőrruha is. Amit nem viselhetsz, az a JELENLEG rendszeresített rendőri vagy katonai egyenruha.

2018. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!