Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mostanság mennyit lehet...

Mostanság mennyit lehet keresni ügyvédjelöltként Budapesten? Ismertség nélkül nehéz ügyvédjelölt állást találni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
pesten nem... 150 kezdő nettó kb. bruttó 210 pesten rengeteg lehetőség van
2017. dec. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy, hogy 150 kezdő meg ilyen baromságok.


Mennyit az ér az irodának egy full pályakezdő, akit még tanítani is kell, mert a szakmai gyakorlati alapokat se tudja?


Nem ért a cégeljáráshoz, nem tud ügyfelekkel beszélni, nem tud perbeszédet tartani, nem tudja, hogy kell szakmailag megnézni egy peres iratot.


Ez minimálbért ér vagy még annyit se.


Majd ha tud ilyeneket, akkor és csak akkor lehet beszélni a fizetésről.


Én így voltam jelölt.


Meg kell tanulni az ügyvédi munka értékét a jelöltnek, és ezt nem lehet máshogy, csak ha a saját bőrén érzi, hogy mennyi az annyi.



A legtöbb irodában nincs is fizetés, vagy ha van, akkor az a minimálbér körüli összeg.


Most hagyjuk a "külföldiül" is beszélő és dolgozni tudó jelölteket, mert az teljesen más kategória.



Én ismeretség nélkül lettem jelölt. Mint ahogy nagyon sok ismerősöm is.

2017. dec. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!