Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek normálisak? Drasztikus...

Ezek normálisak? Drasztikus munkaidő-szabályok jöhetnek - itt a fideszes javaslat

Figyelt kérdés

Nem szoktam híreket olvasni de most egy nagy hibát követtem el,el olvastam egyet.


[link]


Ha ezt be vezetik én tényleg lépek ebből az országból, ami itt van az már vicc.



2018. nov. 21. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Valaki csak megszavazta ezeket a férgeket.
2018. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem baj ez. Megszavazták,sz0pjanak csak :D
2018. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
81%
Pedig mind jár templomba vasárnap, tehát biztos áldott jó emberek!4!
2018. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel elismerik a romló gazdasági helyzetet és a már komoly problémákat jelentő elvándorlást (miközben továbbra is azt kamuzzák hogy javul a gazdaságunk és az emberek visszajönnek).


Amúgy a havi elszámolás lenne tisztességes. Már a 12 hónap is pofátlanság volt és most a 36 hónap már ki fogja nyitni a bicskát az emberek zsebében.

2018. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Na! kedves fideszre (orbánra) szavazók látjátok már hogy kiket szabadítottatok rá az országra?
2018. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Mmmmmmm, több munka, kevesebb pénz? Magyarország, én így szeretlek!
2018. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Nos, ha Én nem kapnám meg a következő vagy legkésőbb 60 nap múlva a túlóra/túlmunka bért, akkor már be se mennék a 61-ik napon.

Tehát ez munkavállalón is múlik, ha van olyan hülye aki ingyen dolgozik az meg is érdemli, egyébként erre mindig volt példa kormánytól függetlenül.

Csak régebben rá voltak szorulva az emberek, ha csak negyed fizetést adtak nekik és majd ekkor majd akkor fizetünk-re, most viszont fordult a kocka, van munkahely bőven,

-nem fizetsz? köszönjük, 3 nap múlva már az új munkahelyen kezdek.

Egyébként ahogy látom nagyobb cégeknél nincs ilyen gond.

2018. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

"Jónak látom a kormány döntését! A gazdaságot fel kell pörgetni, hogy önállósuljunk és ki tudjunk lépni az EU-ból.


Hajrá Orbán Viktor, hajrá Fidesz!"


Csak hogy ez semmit sem fog felpörgetni te csökkentértelmű, mindössze a saját kártékonyságuk ütötte rést próbálják tömködni vele.

2018. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
#9 nem kéne annyi ballib agymosó propaganda oldalt olvasni
2018. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

A nyugati országrészben Dunát lehet rekeszteni az operátori álláshirdetésekkel de nem jelentkezik senki. Persze hulladék pénzt kínálnak. Az emberek inkább sorban állnak a munkaügyi központban mert nem hajlandóak tönkretenni az életüket a 12 órázással meg a 3 műszakkal.

Ukránokat hoznak be akiknek a munkásszálláson nyomorgás és ez a fizetés a kánaán az otthoni munkakörülményekhez képest.

Aztán sorra építik az alacsony hozzáadott értéket termelő összeszerelő üzemeket amelyek csak akkor versenyképesek ha nem kell magasabb bért adni. De munkaerő már nincs.

A kormánynak valamilyen módon támogatni kell a multikat.

Az hogy normálisak-e vagy nem azt nem tudom, de szerintem ez áll a javaslat hátterében.

2018. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!