Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tehetek feljelentést ha...

Hol tehetek feljelentést ha webshopon keresztül rendeltem egy kabátot előre utalással de nem kabátot nem kaptam meg?

Figyelt kérdés

Szóval a devergo webshopján rendeltem egy kabátot. Megkaptam, de a termék hibás volt.

Devergo val egyeztettem, azt mondták küldjem vissza és helyette küldenek egy másikat.

Ez volt 10-én. Egyből vissza is küldtem, és teljesen eltűntek. Emailokra nem válaszoltak, telefont nem vették fel. Majd egyszer kaptam egy emailt, hogy legkésőbb szerdáig(11.21.) megkapom a kabátot. Ma 26-a van de a kabát még sehol, se a pénzem(32ezer ft).

Próbáltam hívni őket, emailt is írtam semmi válasz.


2018. nov. 26. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem devergo hanem my77 webshopjan jártam így. Nekem is hibás volt pénzt kertem vissza . Volt kb 2 hét mire visszaküldtek a pénzt. Nálam is kicsúsztak azt írt hataridobol, de úgy gondolom hogy ilyen áruház nem fogja lehúzni az embert . A hivatalos webshopbol rendelted? Ha igen biztos h vissza kapod a pénzt.
2018. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a hivatalos oldalról rendeltem.

Igaz én a kabátot kértem, hogy küldjenek egy másikat.

2018. nov. 26. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Devergo nem átverős cég. Viszont ha ennyit késlekednének én bemennék a bankomba a kinyomtatott emailekkel és simán kérném a chargeback-et.
2018. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 napon belül kell visszautalnia.
2018. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!