Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok e vizeletet...

Köteles vagyok e vizeletet adni droggal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A BTK összes vonatkozására vagyok kíváncsi azzal kapcsolatban, hogy milyen mintát vagyok köteles adni.Köszönöm. Próbáltam magam megkeresni de egyszerűen nem jutok találóra a BTK útvesztőiben.

2018. nov. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek és milyen körülmények között? Hatóságnak, munkáltatónak, a szülőknek? Ha nem is vagy köteles, a megtagadása egyenlő egy beismeréssel, és annak függvényében fognak kezelni téged. Ha nincs alapja a drogteszten való lebukásnak, akkor nem is kell a fejed törni, hogy vajon milyen jogszabály adjon kibúvót alóla. Csak az kiabál, aki fél.
2018. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondhatod hogy próbáltad de nem ment, nem jött semmi. A záróizmodat tudod akaratlagosan működtetni, de csakis te, más nem. Esetleg ha megsokkolnak árammal, vagy leitatnak nagyon de ez életveszélyes, így nem csinálják. Viszont ha eljön a szingularitás és az MI kora, akkor a teljes agykontroll is lehetővé válik (mások tudnak irányítani úgy, hogy az agyadnak jeleket küldenek), persze ez sok idő (de lehet mégse) és jóvá is kell hagyni mint módszert. Más kérdés hogy ezt úgyis a háttérhatalom fogja megszerezni legelőször (nekik van rá pénzük), és nem másra fogják hasznalni mint haborúra és népirtásra és beköszönt a globális rabszolgaság kora. Tudósok szerint ekkor ér véget a civilizáció földi kora, ha eddig nem sikerül kolonizálni más bolygókat, de inkább aszteroidákat, hogy minél messzebb mehessünk a Földtől, akkor nem sokkal azután kihal az emberi faj.
2018. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles.
2018. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!