Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mondjatok ötletet nekem...

Mondjatok ötletet nekem hogyan szerezhetem vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Kölcsön adtam, és letagadja. És nagy összegről van szó, írásos nyoma viszont semmi.


Most akkor keressem a z alvilági kapcsolatokat vagy esetleg valaki joghoz értő tud nekem ajánlani jogi megoldást erre ?

köszi


2010. jún. 27. 12:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Akár sikerdíjas ügyvéd jelentkezését is nagyon szívesen venném !!!
2010. jún. 27. 12:28
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen varosban laksz? az ugyved miatt kerdezem, mert en ismerek egy nagyon jot!!
2010. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyoma, hogy te áttattad a pénzt, akkor esélyed sincsen (legalább annyi, hogy átutaltad neki, és a közleményben az volt leírva, hogy kölcsön).
2010. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alvilág...pár bőrfejű a szuszt is kiveri belőle.
2010. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Törvényesen szerintem sem tudsz kezdeni semmit ha semmi írásos nyom és még le is tagadja. De ezt nem értem hogyan csinálja. Neked is a szemedbe mondja, hogy márpedig neki nem adtál?
2010. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én is ismerek nagyon jókat, na csak a nagyon jók bizony kemény pénzekért dolgoznak, ezért kérdztem h sikerdíjas megoldásban lenne-e aki ilyet elvállal


niuncs átutalás se, kp-ban adtam neki, ellenben van hangfelvétel amiben elismeri meg egy vagon sms amiben szintén elismeri ... ennyi

2010. jún. 27. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg van nyoma és tudod bizonyítani.
2010. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak van bizonyíték. Egyelőre hagyd a spájzban a kemény fiúkat xD
2010. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mekkora az összeg?
2010. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38 forint.
2010. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!