Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben mi történik?...

Ebben az esetben mi történik? Elnézi nekem a pénztáros vagy lesz valami következmény?

Figyelt kérdés
Ha egy boltban fizetés előtt kiderül hogy nincs nálam pénz, csak 2-3 ezer forint értékben vennék valamit és a pénztáros az egyik ismerősöm, akinek megígérem hogy visszamegyek később és kifizetem. Mi lesz ha hazaviszem a kifizetetlen árut, de elfelejtem rendezni a tartozást hosszú ideig?
2018. dec. 7. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a./ a pénztáros kifizeti saját zsebéből, ekkor őt se rúgják ki, és te se kerülsz még kellemetlenebb helyzetbe

b./ a hiányról kérdezve őt elmeséli, hogy mi történt, ekkor ő repül, te meg lejáratod magad.

2018. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mészáros percenként 304 ezer forintot keres, egy kis feledékenység belefér, szóval nem hiszem hogy annyira lejáratnám magam. De köszi a választ!
2018. dec. 7. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ki a lószar az a Mészáros? Lejáratnád magad, igen. Tettek neked egy szívességet, akkor legyen benned annyi erő, hogy viszonozd. Semmi köze ennek más emberekhez, a politikához, az űrkutatáshoz, a bélférgességhez - bár ahhoz csak annyi mégis van, hogy igen nagy féreg, aki "elfelejti" hogy megbíztak benne.
2018. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja az ismerősöd megengedni hogy ne fizesd ki.
2018. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ki a lószar az a Mészáros? "


Ő Mészáros Lőrinczre gondol, hogy övé a CBA, mert abban volt. Annyi esze van,hogy azt hiszi ezt majd az üzletlánc fogja kifizetni és nem fogják levonni a pénztárostól, akit lehet ki is rúgnak utána.

2018. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"egy kis feledékenység belefér"


Az, hogy a pénztáros fizeti ki a 3000 forintos bármidet?

2018. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a helyzet jelenleg a CBA-kban, mert felénk csőd miatt megszűntek pár éve, de az ilyen helyeken kamerák szokták figyelni a pénztárakat. Különben a pénztárosok rokonai gyakran így "elfelejtenék" kifizetni a vásárolt árut.

Szóval, szerintem egy pénztáros nem meri megkockáztatni, hogy fizetés nélkül elengedjen, mert az állásával játszana.

2018. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!