Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Hogyha elnyalok egy LSD bélyeget és valami probléma lesz és kiderül, akkor mennyi év szabadságvesztést kaphatok?

Ha tételezzük fel 17 éves vagyok és valami gáz történik velem akkor mi lesz a következmény? A szüleimet felelősségre vonhatják érte?

És ha már betöltöttem a 18-at, akkor kaphatok érte szabadságvesztést? Ha igen, akkor mennyi időt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: LSD, bélyeg, börtön, szabadság, bad trip, kórház, sürgősségi, kövekezmény, error, probléma

2018. dec. 18. 19:16  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem csak a terjesztésért kaphatsz valamit a fogyasztásért nem

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 18. 19:25 Privát üzenet

2013 óra büntetendő a fogyasztás.

Nem így van persze megfogalmazva, hanem a birtoklást büntetik, de abból indulnak ki, hogy akinek a szervezetében kimutatták a szert, annak a fogyasztáshoz birtokolnia kellett.

A büntetés 2 évig terjed, de ez elkerülhető csekély mennyiségű birtoklás esetén, ha féléves elterelésen vesz részt az illető.

Ha nem vesz részt, akkor se kap nyilván 2 évet egyszeri használat miatt, hanem mondjuk fél évet felfüggesztve.

Azt nem tudom, hogy 18 év alatt mások-e a szabályok, erről nem találtam semmit a neten sem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 19. 08:07 Privát üzenet
gyakorlatban inkább bevisznek aztán megnéz egy orvos és házkutatás aztán csókolom. semmi nem lesz

# 3/3Időpont jan. 28. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy kb.15 éves fiúnak, aki nem egy embert zaklatott, annak milyen ítéletet rendelnek el feljelentést követően?
Eladtuk a házunkat, probléma merült fel?
Lehet ilyenből probléma?
Munkavállalóként mit tehetek bérfizetési probléma esetén ha a fizetési felszólítás eredménytelen volt, jegyzői fizetési meghagyástól meg félek?
Miért kaphat valaki feltételes szabadságvesztést?
Ebből lehet probléma?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!