Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha elnyalok egy LSD...

Hogyha elnyalok egy LSD bélyeget és valami probléma lesz és kiderül, akkor mennyi év szabadságvesztést kaphatok?

Figyelt kérdés

Ha tételezzük fel 17 éves vagyok és valami gáz történik velem akkor mi lesz a következmény? A szüleimet felelősségre vonhatják érte?

És ha már betöltöttem a 18-at, akkor kaphatok érte szabadságvesztést? Ha igen, akkor mennyi időt?



2018. dec. 18. 19:16
 1/3 anonim válasza:
szerintem csak a terjesztésért kaphatsz valamit a fogyasztásért nem
2018. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

2013 óra büntetendő a fogyasztás.

Nem így van persze megfogalmazva, hanem a birtoklást büntetik, de abból indulnak ki, hogy akinek a szervezetében kimutatták a szert, annak a fogyasztáshoz birtokolnia kellett.

A büntetés 2 évig terjed, de ez elkerülhető csekély mennyiségű birtoklás esetén, ha féléves elterelésen vesz részt az illető.

Ha nem vesz részt, akkor se kap nyilván 2 évet egyszeri használat miatt, hanem mondjuk fél évet felfüggesztve.

Azt nem tudom, hogy 18 év alatt mások-e a szabályok, erről nem találtam semmit a neten sem.

2018. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gyakorlatban inkább bevisznek aztán megnéz egy orvos és házkutatás aztán csókolom. semmi nem lesz
2019. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!