Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elegem van a kéregetőkből, ha...

Elegem van a kéregetőkből, ha legközelebb túrkál a cuccomba hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés

Tegnap tescoba mentem karton vízért, csak azért járok oda különben kerülöm épp a csövesek miatt. Megyek ki a hóba, sietnék becuccolni mert fáztam, oda jön hozzám egy arany karkötős ürge, hogy támogatnám e a éhező gyerekeit erdélybe (igen pontosan ezt mondta) mondtam nincs apróm mert bankkártyával fizetek, erre kérdés nélkül elkezdi adogatni a karton vizet, belenyúl a bevásárló kocsiba és hozza oda a cuccot, ez felcseszett, ki tudja mit fogdosott előtte a koszos kezével. Mondtam neki, ember nincs apróm, heló, csak mondja, "hallom ott csörög a zsebbe" elővettem a kocsi kulcsot, ez csörög nem az apró, erre elküld a k#rva...


Visszafele jöttem mert elvittem a bev.kocsit akkor is ott, dekkolt és kért pénzt megint. Utána is anyázott mert nem kapott.


Engem ezek mindig megtalálnak, folyamatosan piszkálnak, én már zaklatásnak veszem, legközelebb lehet ezért rendőrt hívni?


Ja igen, ezek a helyi csöves maffiások lehetnek, megismerem őket zoknit, parfümöt vagy aggreszív módon pénzt követelnek.


Igen, ezeknek azért sem adok. De támogatom az ökomenikusokat, vagy épp a vöröskeresztet. Szóval nem arról van szó, hogy nem vagyok emberséges.


2019. jan. 6. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívhatsz rendőrt, persze (legfeljebb nem jön ki, nem tudom, meg biztos függ attól is, hogy épp mennyi a kapacitásuk, van-e a közelben járőrük, stb.), de azért a tescónak is küldj egy emilt, mert nagyon nem áll érdekükben, hogy távol tartsák tőlük a potenciális vevőket az ilyenek. Én is utálom ezt, én se járok olyan helyre, ahol rendszeresen ilyen alakokba botlom. Máshogy is lehet jótékonykodni.
2019. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vettem gázpisztolyt ellenük.
2019. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem meg van gázspray a kocsiba, de épp a jobb oldat pakoltam az meg a bal oldat a bal zsebbe van. Meg kell hagyni, olyan volt a szitu, hogy megver. Namost ha megver az meg nekem ciki, új fogsor (addig enni nem tudok) netán kezem eltöri akkor meg még wc se túl megközelíthető (értsd rá) szemüvegem eltörik, az is drága volt, és ezek meg rendeékeznek egy román lakcímmel, kitörölhetem vele még kártérítést se kapok.


Ilyenkor gondolok rá, hogy tescoba kéne egy román rendőr, az ilyenek attól félnek.


Tesco nem tesz semmit, benn a wc-be dekkoltak tegnap az alkesz csövesek, meg a atm elött feküdt..

2019. jan. 6. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tesco nem tesz semmit, benn a wc-be dekkoltak tegnap az alkesz csövesek, meg a atm elött feküdt.."

Ha fentről nem szólnak rájuk, hogy intézkedjenek, akkor nem intézkednek. De az emiled kapcsán lehet, hogy rájuk szólnának. Meg persze jó lenne, ha mások is írnának, akik látják a problémát.

2019. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké. Most itt olvasok csöves témába gyakorin, mind elsétál, és mondja, hogy "nem" de én hozzám odajött a kocsihoz, nem tudok elmenni. Nem hiszem, hogy nem látják a problémát, majd ha egyszer megver egy vásárlót.. lidl is ilyen csak ott már ismernek a csövesek , tudják nem adok, na velük kiabáltam is. Elvitte a bevásárló kocsimat benne a műanyag bizbazzal.
2019. jan. 6. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a bizbazz?
2019. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:
100%
műanyag érme amit pénz helyett bele lehet lökni a kocsiba.
2019. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!