Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közlekedési balesetkor mit...

Közlekedési balesetkor mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Volt egy közlekedési baleset 2 hónappal ezelőtt, amit sajnos én okoztam.Vizes úton megcsúsztam az autóval, gyalogosnak nekimentem, eltörött a keze. Ott volt a közelben egy rendőr, helyszínelést tartott, azt mondta, hogy pár hét múlva értesítenek. Azóta semmit nem kaptam a balesettel kapcsolatban.

Rendőrségnél a jegyzőkönyvet milyen módon lehet kikérni? Posta, email?



2019. jan. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!
2019. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyalogost már beidézték múlt héten.

Jegyzőkönyvre szükségem lenne.

2019. jan. 8. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma ez a tempó számít normálisnak. Nem az, de it így van. Menj be érdeklődni. És figyelj oda, mert a munka nemcsak lassú, de silány is. Én az áldozatot keresném meg, és megbeszélném vele. Ha lehet.
2019. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy az áldozat nem jelentett fel, vagy visszavonta. De ne izgulj, mert nem történnek olyan gyorsan a dolgok. Pár hónap múlva talán lesz valami. Rendőrség átadja az ügyésségnek, ők vádat emelnek és értesítenek, hogy mi az eredmény.
2019. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszélj a sértettel, érdeklődj folyamatosan, esetleg látogasd, s reménykedj hogy maradandó károsodás nélkül (pár hónap alatt) maradéktalanul, és 100% ban felépül. Kérhettek "közvetítői eljárást", ahol lényegében megszüntetik a büntetőeljárást tevékeny megbánásra hivatkozva ,ha mind a ketten beleegyeztek! csak akkor van így, s akkor a rendőrség már így küldik tovább az ügyészségnek, és az ügyész egy személyben eldönti hogy engedélyezi ezt, vagy sem.
2020. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!