Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok, ha rajta kapnak,...

Mit kaphatok, ha rajta kapnak, higy másik terembe vagyok Cinema City moziban?

Figyelt kérdés

Pl veszek egy 2D s filmre jegyet, majd bemegyek egy 4DX es terembe megnézni egy másik filmet. Tegyük fel, hogy rajta kapnak (amit kétlek, mert nen ellenőrzik, hogy melyik terembe mész), mi történik? Azon kívül, hogy a két jegy árának a különbözetét ki kell fizetnem, lesz valami?


Cinema City



#büntetés #fizetés #Debrecen #Cinema City #4DX #CC Debrecen #Drága a 4DX
2019. jan. 9. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Hacsak nem nézetik meg veled a másik filmet is.
2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Igazi magyar ember vagy, megtaláltad a kiskaput! Gratula :)
2019. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig engem egyszer sem ellenőriztek, miután beültem a kívánt filmre. Persze csalni sem próbáltam még ilyesmivel. Esetleg az a kellemetlen, ha valakinek a helyére ülsz. Illetve a filmek általában eltérő időpontban is kezdődnek. Tehát pl 2D 3-kor, 4DX meg 4-kor, így azért elég nehezen lehet kivitelezned.
2019. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejts el becsempészni itókát, meg popcornt, mer az se occsó!!!!!!!!!
2019. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fognak veled kifizettetni semmit.

Ha esetleg rajtakapnak, akkor valami biztonsági őr kivezet a teremből (ha a jegyszedőre nem hallgatsz), csúnya dolgokat fognak neked mondani, és ennyi. Nyilván jogilag fel is szólíthatnak a különbözet kifizetésére, meg polgári pert is indíthatnak ellened, ha nem fizetsz, de a valóságban nem foglalkoznak ilyesmivel. Persze, ha elterjedne a viselkedés, akkor rászállnának ezekre az ügyekre.

2019. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek :)


#3 Nem ugyanarra a filmre venném a 2D s jegyet, a lényeg, hogy engedjenek át a kapun a termekhez :D


#4 Mindig viszek :P Az ottani popcorn tényleg drága és szvsz nem is finom. A bolti 120 forintos az igazi :D

2019. jan. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!