Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy adják vissza a pénzt a...

Hogy adják vissza a pénzt a boltban ha visszaviszem a kabátot mert nem tetszik?

Figyelt kérdés
Neten rendeltem ugyhogy 14 napig kötelesek vissza venni minden indok nélkül. Arra gondoltam hogy inkább vissza viszem a legközelebbi boltjukba nem szenvedek a futárral. A kérdés az hogy a boltban rendesen vissza adják kész pénzben vagy ott is kell kártya szám stb és majd utaljak?

2019. jan. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mentsen meg az Istenke az ilyen vevőtől.
2019. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Trágárkodás nélkül nem ment volna?

Nem biztos, hogy bárhová visszaviheted.

Kérdezd meg őket telefonon.

Mi az online fizetést hasonlóképpen vonjuk vissza.

Arra a számlára utaljuk, amelyikről érkezett. Készpénzben akkor adjjk vissza, ha a fizetés is a boltban történt, s kp.-ben.

Szerintem ez az általános.

2019. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kertem. De vissza veszik a futarnak meg kpba fizettem. Csak mivel meg nem kellett vissza vinnem semmit igy nemtudom hogy a boltban igy adnak e készpénzt vagy csak beviszem a cuccot aláírom a papírt és majd utaljak. Csak mert ha nem kpba adják nem megyek fel feleslegesen Miskolcra hanem inkább akkor kerek futárt .
2019. jan. 10. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Kaptál kielégítő választ, nem? És tényleg semmi nem indokolja a közönségességed.

Kicsi az esélye annak, hogy készpénzben kapod vissza.

Nem tudom hol laksz, de az utazás nem lenne drágább, mint a futár?

2019. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írta, kérdezd meg őket telefonon.

Nem kötelesek személyesen visszavenni, rajtuk múlik, hogy milyen módon veszik vissza, és milyen módon fizetnek.

Sok cég direkt azért csak postán/futárral fogadja el, hogy a vevőt meggondolásra késztessék.

2019. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!