Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell mennem?

Börtönbe kell mennem?

Figyelt kérdés

Elkaptak kis motorral,jogosítvány nélkül kaptam pár hónap eltiltást és pénzbírságot.

A pénzbírságot kiváltottam közmunkával és a büntetés összegének több mint a felét le is dolgoztam viszont rosszra fordultak a dolgok és nem mentem be ledolgozni a maradékot amit azóta is bánok.

Kérdésem hogy van-e lehetőségem kifizetni a maradékot vagy ezt már mindenképp le kell ülnöm?



2019. jan. 13. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem, ha egyben kifizeted a maradék büntetést.

Ha nem, akkor be kell menned.

2019. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen egyben szeretném kifizetni de azzal riogatnak hogy erre már nincs lehetőségem.
2019. jan. 13. 23:26
 3/25 anonim ***** válasza:
Nyugi leülöd és kész,nem nagy dolog.Régen 5e Ft/nap volt az úgymond tarifa,de ha szerencséd van akkor már emeltek rajta.mennyi a ki nem fizetett bírság?
2019. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem nagy dolog a sitt, én is voltam egyszer 1 majd 4 évet, a sok sznob magyarral meg ne foglalkozz, miattuk van annyira lehúzva a börtön nívója, mert ügye ők semmit nem csinálnak meg adóznak meg mindent betartanak aki meg élni akar az meg egy mocsok..
2019. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ha jól számoltam akkor olyan 35-40ezer forint környéke.

Akkor mégiscsak csüccs lesz?

2019. jan. 14. 10:18
 6/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs 40 ezer félretett pénzed? Rokonok nem adnak kölcsön? Nem tudsz bárhiva gyorsan elszaladni napi kifizetéssel segédmunkán összeszedni?

Jó, nem kevés pénz. De biztos vagyok benne hogy egy hét alatt össze tudod szedni.

2019. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd el újra a kérdésem,hajlandó vagyok kifizetni de bent mondták hogy nincs rá lehetőségem!
2019. jan. 14. 13:19
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne szivass. Ez azért nonszensz rendszer hogy ahelyett hogy elfogadnák a pénzt, inkább költenek rád az adófizetők pénzéből a börtönben, csak hogy kiszúrhassanak veled. Itt konkrétan mindenki rosszúl jár.
2019. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mivel közmunkára váltotta a pénzbírságot, így már nem lehet kifizetni, ha nem dolgozta le, le kell ülnie.
2019. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond,akkor majd kiderül..Köszi a válaszokat.
2019. jan. 14. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!