Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » éjjel azt álmodtam, hogy 4...

éjjel azt álmodtam, hogy 4 évre börtönbe zárnak. Az okát ndm tudtam, és nem is volt nagyon kép, csak a tudat, h holnaptól börtönbe kell mennem. Mit jelenthet? 16/L

Figyelt kérdés
nagyon ki voltam, hisz jövőre a valós életben külföldre akarok menni tanulni, és a tudat, hogy ezt nem tehetem meg, szörnyű volt. azt kérdezgettem mindenkitől, hogy lehet-e jóvá tennem a dolgot, és akkor esetleg kiengednek elöbb.

2013. ápr. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem követél el büncselekményt és a jővőben nem is tervezed akkor nem igazán kell tartanod attól, hogy bevigyenek. nem csináltál valakinek mostanában rosszat? lehet a bűn tudat is. vagy hasonló témáju filmet néztél. vagy szimpla álom. én 2 szer álmodtam azt, hogy meghaltam. és hát még mindig élek...
2013. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is álmodtam már ilyet párszor, főleg azt, hogy bilincsben visznek el itthonról és letartóztatnak, de nem tudom, hogy miért. (L/20)
2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára tömegesen megyünk a börtönbe, akik nem lesznek hajlandók az emberbe beültetett chipet felvenni.
2013. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nincsenek pár dologban kétségeid, rossz érzéseid a külföldi úttal kapcsolatban? (itt hagysz valakit,akit nem szeretnél, hogyan fogod bírni, stb.)? Nekem az jutott eszembe, hogy talán tudatalatt ezek a dolgok munkálkodank az elmédben igy "ellened", ezért álmodsz ilyet.

Vagy valami mást tettél, ami miatt ugy érzed, "vezekelned" kellene.

2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát inkább az aggaszt, h édesapám nem tudom hogy elenged-e, másrészt pedig hogy édesanyámat itt hagyom egy évre..
2013. ápr. 9. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: ilyesmire gondoltam. Talán ezek az érzések valahol tudat alatt "gúzsba kötnek", úgy érzed, nem? Sztem ez lehet a megoldás. De ez természetes, ha igy érzed.


:)

2013. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2013. ápr. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!