Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell mennem?

Börtönbe kell mennem?

Figyelt kérdés

Elkaptak kis motorral,jogosítvány nélkül kaptam pár hónap eltiltást és pénzbírságot.

A pénzbírságot kiváltottam közmunkával és a büntetés összegének több mint a felét le is dolgoztam viszont rosszra fordultak a dolgok és nem mentem be ledolgozni a maradékot amit azóta is bánok.

Kérdésem hogy van-e lehetőségem kifizetni a maradékot vagy ezt már mindenképp le kell ülnöm?



2019. jan. 13. 23:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Fogd magad és holnap fizesd ki akkor egyben.

Akarj jót magadnak.

Csináld meg és nem kell leűlnöd biztos vagyok benne.

Már én is jártam hasonló cipőben...

2019. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szia,ezt szeretném énis de bent azt mondták hogy erre már nincs lehetőségem,és nemtudom hogy mi lesz mert mindenki mást mond.
2019. jan. 14. 18:17
 13/25 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy ügyvédet. De valószínűleg szabályozás van rá, hogy ha kiváltod a pénzbírságot közmunkára, akkor olyan, mintha a pénzbírság nem is lett volna. Ez olyan, mintha a bíróságon a büntetés kiszabásánál azt mondod, hogy nincs pénzed, ezért a bíróság ne pénzbüntetésre ítéljen, hanem közérdekű munkára. Ott sem lehet visszacsinálni.

Szóval ha azt mondták, hogy nincs más mód, le kell ülnöd, akkor le kell ülnöd. Legközelebb majd nem leszel ilyen felelőtlen!

2019. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm szépen a választ,teljes mértékben igazad van!

Legközelebb először gondolkodok aztán cselekszek. :)

2019. jan. 22. 07:05
 15/25 anonim ***** válasza:
És mi lett?
2019. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
Azóta is ül
2020. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Na, mi lett kérdező? Leülted a büntetés hátralévő részét vagy ki tudtad fizetni a bírságot?
2020. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nem bírok úgy élni, hogy ezt ne tudjam meg, választ követelek!
2020. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. jan. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Lehet azóta kapott pár évet valamiért :O
2021. febr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!