Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet hogy valakinek...

Hogy lehet hogy valakinek több felfüggesztett börtönbüntetése van egyszerre?

Figyelt kérdés
Voltam tárgyaláson mint sértett, mert én marha adtam valakinek 1,5 m Ft ot és feljelentettem ami családnak ált meg! PÉNTEKEN volt a tárgyalás és kapott az illető 2 évet felfugesztve.... Amikor a biro mondta az enyhítő és sujosbito észrevételeit akkot mondta hogy sulyosbitasnak veszi hogy van már egy ugyan ilyen ügyért felfüggesztett börtönbüntetése.... Ezt én nem értem nem úgy kellene hogy akkor leulni a másikkal együtt??? Tudna nekem ebbe segíteni valaki hogy hogyan is van ez az egész?? Elnézést az irasert telefonról írtam!

2019. jan. 20. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10-nek:

Kezdek ideges lenni!


AZ ELKÖVETÉS IDŐPONTJÁBAN NEM VOLT MÉG FELFÜGGESZTVE!

HA PÉLDÁUL A MÁSODIK BALHÉT KÖVETŐ NAPON KAPJA A FELFÜGGESZTETTET, AKKOR SEM !


TEHÁT MIRE A MÁSODIKBÓL BÍRÓ ELÉ KERÜL, ADDIGRA MÁR VAN EGY FELFÜGGESZTETTJE, DE AZT A MÁSODIK BALHÉ ELKÖVETÉSE UTÁN KAPTA B'SZD MEG!


RAKD SEBESSÉGBE AZ AGYAD, MIELŐTT KINYITOD A SZÁD!

2019. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De el volt már ítélve az illető, felfüggesztett kapott az előző ügyéből, de megkerdeztem egy ügyvéd ismerősöm, hogy lehet ez és mondta simán lehet, mivel az elkovetés idelyen nem volt felfugesztve! Így kaphat simán felfugesztettet simán amit ugye kapott is! Valahogy így magyarázta.... De már kaptam én is a papírt a bíróságtól hogy így alt meg az ügy, es a pénz miatt adjam be polgari jogi igenyemet
2019. jan. 25. 08:37
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 vagyok:


Rájöttem, hogy mi az amit nem értetek!


Amikor elítélnek valakit akkor az hogy visszaeső -e, vagy felfüggesztett idelye alatt követte -e el attól függ, hogy AMIKOR ELKÖVETTE, akkor mi VOLT a helyzet!

2019. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!