Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy garázdaság vétség 1...

Egy garázdaság vétség 1 rendbeli, lopás vétség 3 rendbeli ami egy ügy alatt megy reális ez az ügyvédi díj?

Figyelt kérdés

A nyomozati szakban 400 ezer ,ha bírói szakba kerűl pedig 300 ezret kell rá fizetni,így 700 ezer az ügyben az ügyvéd.+60 ezer egy elmenetel,mivel a cselekmény 130km-re volt de itthoni ügyvéd lenne.


Ez reális vagy sok esetleg olcsóbb mint a többi ügyvéd?


Esetleg lenne aki fele ennyiért megcsinálja vagy ilyen nagy árkülönbség nem lenne?



2019. jan. 26. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,nem budapesti ügyvéd,hanem vidék. Debrecen.
2019. jan. 26. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan lehetőség is, hogy zug-ügyvéd. De ezt nem én mondtam! :D
2019. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Zugírászat

286. § (1) * Aki jogosulatlanul és üzletszerűen ügyvédi, szabadalmi ügyvivői vagy közjegyzői tevékenységet végez, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2019. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elárulom neked hogy ügyvéd nélkül is ugyanaz lesz az ítélet, kár kidobni annyi pénzt, úgyis kapsz kirendelt ügyvédet. Max felfüggesztettet fogsz kapni amúgy de talán még azt se, ha n voltál büntetve, egy dologra figyelj, kérd a büntetett előélet alóli mentesítést már ott a tárgyaláson, ha esetleg munkából akarsz majd megélni később, így tiszta lesz az erkölcsid. Sajnos tapasztalatból írom mindet
2019. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, #4-nek:


Látom te is "régi motoros" vagy. :)


Pontosan ezért javasoltam zug-ügyvédet, mert az a töredékéért felépítí neki a védelmet, és az esetek többségében többet ér mint egy rendes ügyvéd! A hátránya hogy jeleznie kell a bíróságon hogy nincs ügyvédje, és kirendeltre sem tart igényt! A védelmet saját maga kívánja ellátni, majd a továbbiakban a zug-ügyvéd, háttérből adott instrukcióit követi.


Én magam is csináltam. :)

2019. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:

Egy kis kiegészítés: a zug-ügyvédeket általában a végzettség nélküli, többszörösen büntetett előéletű emberek között lehet találni! Ez értelemszerű.

2019. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, én már voltam "bent", bőven van tapasztalatom jogi dolgokban😀
2019. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!