Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Általában hány munkanap mire...

Általában hány munkanap mire egy ügyfélkapu elkészül?

Figyelt kérdés
Ha hétfőn bemegyek az okmányirodába akkor előreláthatóan azon a héten még meg lesz? Mennyi várakozási időre lehet számítani?

2019. febr. 2. 17:35
 1/5 LazyJones ***** válasza:
100%
Amikor nekem csinálták, akkor bent vártam kb 20 percet, hogy sorra kerüljek, majd 10 perc volt kb. az ügyintézés, és negyed órával később elvileg aktív volt az ügyfélkapum. Bár lehet, hogy bizonyos funkciói nem érhetőek el ennyire gyorsan.
2019. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Anyám most csináltatott, hétfő délután volt az okmányirodában, másnap már jött róla az email, harmadnap másik email hogy tárhelyet hoztak létre. Szóval 2-3 nap.
2019. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha új típusú elektronikus személyid van otthon is regisztrálhatsz az ügyfélkapuba. A mellé kapott kódkártyán az alsó regisztrációs kód kell hozzá.
2019. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Pár éve csináltattam. Bementem egyből fogadtak. Pár perc és kész volt. Hazaértem már várt az email.
2019. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn bemész az okmányirodába, akkor mire hazaérsz, már tudod is használni. Maga az ügyintézés 10-15 perc, ott el is készül a fiók és pár perc múlva aktiválhatod, tehát akár már a hazaúton is lehet benne vitézkedni.
2019. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!