Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha lefoglaltá...

Mit lehet tenni, ha lefoglalták a határon amit rendeltem?

Figyelt kérdés

Interneten rendeltem külföldről minőségi italt. Kristály üvegben 1,2 litert. Csakhogy a határon lefoglalták, ugyanis tilos fél liternél többet behozni. Én ezt nem tudtam.

A kérdésem az, hogy ezt vissza lehet valahogy szerezni? Akár ha fizetek utána adót vagy papírmunka vagy akármi? Nem egy 10 ezer forintos dologról van szó, és figyelmetlen voltam.


2019. febr. 2. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ha lefoglalták akkor azt megsemmisítik. (hogy ez azt jelenti, hogy valaki hazaviszi, vagy tényleg kiöntik, kidobják nem tudni)
2019. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Olyan mint pl.egy közlekedési szabálysértés. Ha tilosban parkoltál, megbüntetnek, hiába mondod, hogy nem láttad a táblát.
2019. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!