Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Ha rendeltem netről, mondjuk táskát, akkor azt visszalehet küldeni, azzal a szándékkal, hogy nem tetszik az adott termék?

És ,ha igen akkor mennyi idő áll rendelkezésre visszaküldeni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táska, rossz, minőség

2018. aug. 22. 15:02  Privát üzenet  

A válasz
Minden netes vásárlás esetén 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól. Tehát az átvételtől számított 14. naptári napon kell legkésőbb postára adni a visszaküldendő terméket. A termék árát visszakapod, viszont bukod a postaköltséget, és általában a visszaküldés költsége is téged terhel.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. aug. 22. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha vettem egy telefont, de nem tetszik így utólag, akkor van rá esély, hogy visszafizetik az árát, vagy levásárolhatom az árát?
Mégsem tetszik a termék amit vettem. Visszakaphatom a pénzt?
Internetről rendelésnél (facebook). nem tetszik a rendelt termék. Vissza kell vennie az eladónak? A pénzt elutaltam, a termék megjött de nem tetszik
Ha nem tetszik a termék amit vettem Extreme Digitalnál akkor visszaveszik, és ha igen mennyi ideig?
Cipőfalváról szeretnék rendelni, de mivel még soha nem rendeltem cipőt láthatatlanban, nem tudom élőben milyen fogadtatás várna. Ha nem tetszik, visszaadják a pénzt? Vagy ez csak...
Ha nem tetszik az interneten vásárolt termék, kell-e bármit fűzetni az elállás esetén?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!