Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Házi mozizás normális társashá...

Házi mozizás normális társasházi lakásban?

Figyelt kérdés
Pesten élek egy elvileg nyugodt társasházi környezetben, de van egy alattam lakó, aki rendbontó. Most költöztem ide és sajnos esténként szól nála a házi mozi, azt mondják szólni sem lehet neki, mert annyira agresszív. Az a kérdésem, hogy nekem kell eltűrni ezt a "falbontó" filmeket, vagy lehet kérni a rendőrség közreműködését? Jó volna, ha lenne erre egy megoldás, mert rettenetes.

2019. febr. 4. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés. Sajna nagyjából csak szólhatsz neki, de ne úgy, hogy hallod halkíccsad ée má a tévét ember, haverkodj vele aztán mondd neki, hogy kialvatlan vagy nem bírod a zajt. Ha este megint bömbölteti mondd neki még, hogy nem tudsz aludni..
2019. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teljesen így van. A házimozi vagy hangos zene miatt ki lehet hívni a rendőrséget, amennyiben nem hajlandó befejezni. Tévhit (pedig sokan így vannak még), hogy mindenki azt csinál ami akar este 9-10 óráig. Ez régen valóban így volt, ugyan most is csinálhatsz amit akarsz, de nem zavarhatsz senkit.
2019. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet hívni a rendőrséget. Minden egyes alkalommal eljátszod ezt és előbb-utóbb úgyis összeszed annyi büntetést, hogy el kell adnia a házimozi rendszerét.
2019. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy miért nem hangszigeteltek az ilyen házak... Képtelenség ilyen beklyók között élni. Családi házban azt csinálok amit akarok és akkor amikor akarom.
2020. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!