Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Üdv! Arról szeretnék megbizonyosodni, van e összefüggés az új eu-s adatvédelmi törvény (GDPR) életbe lépése, és a követelés kezelő cégek telefonos zaklatásának, gyakorlatilag teljes megszünése között? ( előtte napi szinten,3-4 szer, évekig! )

Keress kérdéseket hasonló témákban: követelés, kezelő, behajtó, Kft!

febr. 19. 15:53  Privát üzenet  

A válasz
Nagyon is lehetséges, nyilván nem tudnak megfelelni. Vajon az ilyen tukmálós marketinghívások is megszűntek? A kettő együtt már biztosan erre utalna.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 19. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A GDPR és egyéb adatvédemi- jogszabályoknak való megfelelés milyen módon érinti a weboldalak világában a készítőket?
Adatvédelmi problémák a gyk-n? Meg tudom nézni hogy a rejtett felhasználók miket írtak ki, miket szóltak hozzá?
Ha magánszemélyként weboldalt üzemeltetek, egy blogot ahol leírom a történeteim akkor a GDPR értelmében az adatvédelmi tájékoztatóban fel kell tüntetnem személes adataim, név,...
Adatvédelmi törvény. Ha kifejezetten arra kértem egy céget, hogy töröljenek rólam minden adatot, de ennek ellenére nem tették, milyen pert akaszthatok rájuk?
Mi az új adatvédelmi törvénynek a lényege? Már olvastam róla de nem tudom kihámozni.
Miben változott meg az Indapass adatvédelmi tájékoztatója a európai adatvédelmi rendelet következtében?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!