Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek a dolga rászólni egy...

Kinek a dolga rászólni egy iskola folyosóján dohányzó tanárra?

Figyelt kérdés

Kinek a dolga ? Egy diák erre nem vehetei a bátorságot de ha venné is a tanár max kiröhögné.A többi tanár védi a mundér nemlétező becsületét vagy szelektív vakságba szenved.

A szülők ott sincsenek de ha lennének is azok külső személyek nem felettesek.

Más meg nincs. Az igazgató egy fatökű barom vagy ott sincs vagy ha ott van el van bújva az irodában nem lát és nem hall.


És ezzel a kör bezárult. De akkor ki szóljon rá a tanárra aki szünetben a folyosón fújja a füstöt?


Normál helyen megkérnék a tanárt hogy vegye a kalapját és majd az utolsó bérét megkapja postán.


2019. febr. 19. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol dohányoznak és egy kölköt se zavar csak ezt.
2019. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, amikor én voltam iskolás, akkor mindenki a dohányzóba járt, miután meg megszüntették, akkor meg az iskola elé járt mindenki, a diákok egy része meg a wc-re, vagy az ablakhoz.
2019. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

", akkor meg az iskola elé járt mindenki, a diákok egy része meg a wc-re, vagy az ablakhoz.

"


ez szabálytalan volt akkor is max szemet húnytak. nálunk meg a közeli aluljéróbna szúrják magukat a helyi drogosok és akkor ez is jül van? 10 éve ez megy ott és ??

De attól még nem szabályos.

2019. febr. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!