Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben lehet fellebbezni?

Ilyen esetben lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés

Mamam valami szerzodest ala irt hogy a lakas masik reszet oda adja masnak de mar nem beszamithato es ram akarja iratni. Nem emlekszik h mitcsinal.

Zaklatot allapotban van mert elvesztette apukamat. (Fiat)


Beperelhetem raszedesert ? Meg felehet lebezni?



2019. febr. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2019. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szamit hogy regebbi az ugy?
2019. febr. 25. 06:59
 3/4 anonim ***** válasza:

5 év elévülés szerintem itt is játszik.

De ha tényleg 5 évnél régebbi akkor meg hogy bizonyítod hogy akkor is beszámíthatatlan volt?


Ha 5 éven belüli akkor mindenféleképpen meg kellene próbálni. Persze benne van a pakliban a vesztés, tehát ha nektek kell fizetni a költségeket akkor ne vágjon a földhöz, számoljatok vele.

2019. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Én még mindig nem értem.

Milyen másik részét? Van-e orvosi lelet arról, hogy nem beszámítható, illetve, hogy a szerződés aláírásakor beszámítható volt-e?

Ha igazoltan nem beszámítható, akkor ki a gyámja?

Szerződést nem lehet "lebezni", bíróságon lehet megtámadni a fentiek ismeretében.

2019. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!