Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszamenőleges hatály fórumon?

Visszamenőleges hatály fórumon?

Figyelt kérdés

lehet vagy sem egy akármilyen fórumon ahol vannak felhasználói feltételek avagy úgymond szabályzat, visszamenőlegesen új feltételt/szabályt hozzáadni?


mármint jogilag


2019. márc. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, és ezt mely jogszabály alapján indokolhatnám meg?
2019. márc. 8. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A józan ész alapján. Ha ma hozol egy visszamenőleges szabályt, akkor a tegnapi tetted szabályellenes lehetne. Miközben erről nem is tudtál, mert csak ma találtad ki.
2019. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy korábban lehetett ismerkedős, számolós, fél pucér képes stb. témákat nyitni, majd ezt megtiltják, s utána törli a korábbi topikokat, akkor azt megtehetik.


Ha úgy, hogy a felhasználók kötelesek megadni valamilyen adatot, akkor is törölhetik azokat a régebbi felhasználók regjeit, akik határidőre ezt nem teszik meg.

2019. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem erről a fórumról van szó, a dolog úgy történt hogy egy fórumra bementem mert az egész országban csak ott foglalkoznak komolyabban az adott témával, amolyan szakmai fórum


az adminnak meg nem tetszett amit csináltam, semmi komoly,semmi sértő, nem felnőtt tartalom szóval tök logikátlan mert ha nem mondom meg hogy csináltam akkor fel sem tűnik, de rendes voltam és szóltam


aztán az admin meg jött azzal hogy de ez ne legyen így mert neki nem tetszik ez a dolog, de tök logikátlan, tényleg csak kekeckedés, én meg rákérdeztem hogy de pontosan hol vétettem a szabályzat ellen hogy ennyire el akar tüntetni,


annyit mondott rá hogy ha nem csinálom meg akkor ő majd visszamenőlegesen belerakja a szabályzatba és akkor úgy lesz.


ezért kérdeztem hogy mivel érvelhetek neki a jogszabályok alapján hogy nem jogos amivel konkrétan fenyeget...

2019. márc. 8. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát felhasználási feltételeket módosít, amire lehetősége is van.
2019. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehetőség is van, na de visszamenőlegesen?
2019. márc. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!