Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebböl bajom? Vagy csak...

Lehet ebböl bajom? Vagy csak szarjam le

Figyelt kérdés
Na ugy volt van egy bokor ilyen szépen öszevágott na de lényeg neki döltem és látszodott kezem nyoma ami 2 perc után eltünt látta tulaj nekem jött belém ütütt meg magyarázott elment bemutattam neki belém jött elkezdett löködni el löktem elment aszt mondta hivja zsarukat elmentünk ésment körbe faluba közbe telefonalt ez pénteken volt vasárnap mentem el háza elött ki kopogot ablakon nem tudom mért utána ma hétfön mentem háza elött kijön elkezdi mondani van webkamera vigyáz amúgy nem értem elmegyek háza elött egyböl észre vesz ennyire nem tudom mért unatkozik valaki ilyen 46 éves lehet kb én meg kiskorú helyesírás miatt bocsi
2019. márc. 18. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Fingjad le.
2019. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megprobálom
2019. márc. 18. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, vagy valami kigyúrt ismidnek, hogy beszéljenek vele, ha folytatja. Bajod semmi nem lehet. Vagy te is szólhatsz a rendőrségnek
2019. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Jó hosszú egy mondat ez.
2019. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma meg le dlfotozott
2019. márc. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!