Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ebböl nem lehet baj?

Ugye ebböl nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Van a neten egy hölgy ismerősöm. Amikor beszélgettünk és szóba kerültek szexuális témák a részemről, mindig azt mondta hogy hanyagoljuk a témát. Mostanában pár alkalommal előfordult hogy neten egy pár ilyen jellegű témáról irtam neki, csak viccelődni akartam, semmi több. Egy ismerőse szerint ez már felér az online szexuális zaklatással. Pedig nekem semmi zaklatási szándékom nem volt csak szerettem volna vele megbeszélni ilyen dolgokat. Ha most abbahagyom ugye ez még nem nagy bűn?
2018. aug. 12. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha egyszer/többször megírta, hogy hanyagoljátok a témát, akkor te miért erőszakolod mégis?

Nem akar veled ilyesmiről beszélgetni!

Vannak még ilyen nők, akik nem ennyire szabadosak, ezt illene tiszteletben tartanod!

Én simán tiltanálak mindenhonnan.

2018. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben ezentúl figyelek
2018. aug. 12. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
A gyávasági faktor mutatója az egekbe leng ki nálad.
2018. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Vedd lejjebb a libidódat és te férfiként ne kezdeményezz egyetlen nővel sem ilyen tárgyú beszélgetést, mert csak bajod lesz belőle. Majd amelyiket az ilyesmi érdekli úgyis rátér. Sokkal népszerűbb leszel a nők körében, ha nem leszel közönséges és tolakodó!
2018. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
33%
Ha nagyon megharagudott, és komolyan gondolja, akkor simán intézhet eljárást. Hogy komolyan veszik vagy nem azt a rendőrség eldönti. Ha szerencséd van akkor csak a büdös életbe nem áll veled szóba
2018. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyenért nagy probléma nem lesz. Max figyelmeztetés. Nem fogsz letöltendőt kapni.
2018. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abban maradtunk hog eg jis szünetre van szüksége.
2018. aug. 12. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Remélem ez tudod mit jelent!

Udvariasan lapátra vagy téve.

2018. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Túlzásba viszed a rettegést. Hétköznapi szóváltások nem rendőrségi ügyek. Itt legfeljebb közönséges tolakodásról van szó, amit könnyű hárítani.

Külön dolog, hogy mitől leszel népszerű/népszerűtlen a nők körében, és mi rendőrségi, pláne bírósági ügy.

2018. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te aztán jó nagy beszari alak vagy barátom. Ha ennyire rettegsz a semmitől, hogyan mersz oda menni egy nőhöz egyáltalán?
2018. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!