Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy meleg párok fogadhassanak örökbe gyereket, és nevelhessék őt? Legalizálnátok Magyarországon vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Én arra hajlok a témában, hogy szerintem két leszbikus nő jól fel tudna nevelni egy kisfiút, és két meleg férfi jól fel tudna nevelni egy kislányt, de nem tudom hogyan menne a dolog abban az esetben, amikor mindhárman azonos neműek.


Ne essék félreértés, nem attól tartok, hogy az azonos nem esetleg arra vezetne, hogy szexuálisan molesztálják a gyereket, csak szerintem fontos az, ha egy gyerek úgy nő fel, hogy kapcsolatban van egy ellenkező nemű archetípussa

l, mint szülői kép.



2019. márc. 24. 22:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mivel a gyerek a szülői mintát másolja, így sokkal haljamosabb lesz az elhajlásra, mint egy normális kölök. Tudom, hogy ezt a meleglobbi minden csövön tagadja, de sajnos a szexualitás egy sokkal fluidabb valami, mint ahogy gondolnánk. Ezt ők tudják is jól, ezért közelítenek a gyerekekhez.
2022. nov. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!