Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most őszintén, miért nem...

Most őszintén, miért nem lehet Hévízen heti kétszer kb.1-1,5 órát sétálgatni? Rám hívták a rendőröket, hogy már egy ideje "gyanús vagyok".

Figyelt kérdés

Ott szállok át, én meg inkább sétálgatok, vagy ülök a parkban. Nem loptam sosem semmit, nem is megyek be boltokba, csak ha kell valami, még soha egy cigicsikket sem dobtam el... Nem is értem.


Be szoktam ülni kávézni, vagy elmegyek gyógyszertárba, boltba, sétálgatok... Nem értem, hogy ez egy turista városban, ahova Budapest után a legtöbb turista érkezik, mit zavar bárkit. Vagy kinek ártok... Nem is feltűnősködöm...


Rendesen igazoltattak, meg azt is leellenőrizték, hogy suliba járok-e, 20 fölött szükséges...


Ja és fagyis elmondta, hogy elterjedt rólam, ellenőr vagyok...


2019. márc. 26. 10:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és mikor még egy éve megtámadott valaki a parkban, az nem volt baj..
2019. márc. 26. 10:31
 2/20 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy túl kell misztifikálni, hülye emberek vannak vagy ép tegnap törtek be valakihez és neki mindenki gyanús.
2019. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Húzd mégjobban az idegeiket azoknak akik rád hívták a rendőröket. Öltözz fekete ruhába és terjeszd el a gyanút hogy földönkívüli vagy aki beépült az emberiség tagjai közé. A zsebedben lévő telefonról még hallani is lehessen hozzá az X-akták zenéjét.
2019. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és a Tó körüli parkban jött utánam egy fazon, akinek az volt a kabátján, hogy Geopard Security...
2019. márc. 26. 10:43
 5/20 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Valami baj biztos van veled.
2019. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz be terroristának és dobáld az embereket játékdinamittal.
2019. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves Mindentudó!


Nincs "baj" velem... Nem én találom ki, lehet véletlen volt ez a figura, csak furcsa, mert nagyon nézett...


Ha meg arra célzol, semmi szokatlan nem csinálok, nem a büdös váróban, mert tényleg az, akarom megvárni a buszt.l, inkább sétálok.. Ha meg ez baj a városnak, aminek a minél több turista a célja... Nonszensz, nem csinálok semmi rosszat...


De egyre jobban utálok ezt a várost... Bezzeg kb. 1 éve mimor egy szatí

2019. márc. 26. 13:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted a fagyist, hogy milyen ellenőr vagy? Erre rá lehet játszani egy kicsit a pletykásoknál :)
2019. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

*mikor egy szatír megtámadott nem voltak a kedves rendőrség sehol sem...


Kértem két gombóc fagyit, szószerint kinyalta a seggem, akkora fagyit adott hogy nem bírtam megenni. Meg adja a blokkot, mondom nem kell... Ekkor mondja, hogy az terjed rólam, hogy fogyasztóvédelmis vagyok és járom a vendéglátóegységeket... Csak nevettem rajta...

2019. márc. 26. 13:33
 10/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ott fagyiznék állandóan
2019. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!