Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ez még nem bűncselekmény?

Ugye ez még nem bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy még múlt héten jöttek a lakás tulajdonosának számlák, mivel albérletben lakom

és abból a telefonszámla nem volt rendesen leragasztva, majdnem szinte nyitva volt és hát az az igazság hogy kiváncsiságból megnéztem , viszont utána le ragasztottam rendesen. ez nem nagy bűn, nem számit levéltitok megsértésének?


2019. márc. 27. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
de... de nem fog feljelenteni valszeg
2019. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De.


De,ha már ebben a cipőben jársz,ne mondd senkinek és nem tudják meg.

2019. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez még nem tartozik a levéltitok megsértése kategóriába. Szóval semmi bajod nem lesz belőle.


Szerintem, ha egy árva mukkot nem szólsz róla, hogy Te azt megnéztem, sosem jön rá. De, ha el is mondod, hogy nytva volt, Te belepillantottál aztán visszaragasztottad se lenne semmi gondod. :) <3

2019. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!