Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyiben fog minket érinteni...

Mennyiben fog minket érinteni a 13-as cikkely elfogadás, illetve mennyi időn belül lép majd életbe?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mivel rajongói oldalt vezetek. A 13-as cikkely elfogadásával veszélybe kerülhetne a tartalmam vagy maga az oldal? Hiszen a szerzői jogokat elméletben megsértem azzal, ha egy videót posztolok a kedvenc énekesemről, amin pl.: Adidas cipőben van, vagy mondjuk megy az egyik dala a videó alatt.

Valóban bekövetkezhetnek ezek?


2019. márc. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz neked semmilyen oldalad sajnos. Úgy tudom 2éven belül fogják bevezetni a tagállamok.
2019. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk én a beállításokban átállítom a tartozkodási helyemet Amerikára, akkor mi történik? Én úgy tudom, ez csak az EU-n belül lesz érvényes, tehát ha megváltoztatom a tartozkodási helyem az segít?
2019. márc. 27. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
1984
2019. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi változást nem fogsz tapasztalni. Minden olyan lesz ahogy most is van. Túl nagy dobra verik páran ezt az egészet.
2019. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!