Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Article 15,17 (korábban...

Az Article 15,17 (korábban Article 11,13) ellen akkor is ekkora ellenállás lenne, ha a youtube-os "influenszerek" nem terjesztenének hazugságot a törvénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt hallom, hogy ez cenzúra, meg hogy szegény influenszereknek most milyen nehéz lesz. Akkor is ekkora ellenállás lenne, ha az emberek valóban elolvasnák miről szól ez az egész?

2019. márc. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Az emberek nem tudják miről szól

Pár videós pl. Radics Peti úgy állítja be, mintha ez a vég lenne és semmit sem tölthetsz fel. Sajnos annyira agyatlanok az emberek, hogy azonnal hisznek neki.


Az a vicc, hogy ez az egész nem arról szól amit állítanak. :)


Az emberek még azt sem tudják, hogy ez nem törvény, hanem irányelv.


De hát Magyaroszág ilyen.

2019. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelenti, hogy a szolgáltató lesz a felelős és büntethető a hozzá feltöltött tartalomért. Ezért a szolgáltató még szigorúbban fog törölni. Egy képkocka, vagy zenehang nem lehet majd idegen tartalomból a videókban.

Radics Peti filmeket szinkronizál a saját szövegével. Azért aggódik, mert az ő videói mehetnek majd a lecsóba.

2019. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez már csak ilyen ha lopott contentből élsz.
2019. márc. 30. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Igaz, mas anyagat hasznalja fel, igy felig-meddig kar erte, viszont van egy rakas semmitmondo bohoc jutuber akit egy percig se fogok sajnalni ha torlik a videoit.

Win-win helyzet.

2019. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy az miért nem opció hogy más szellemi tulajdonának ellopása helyett legálisan használja fel. Értem én hogy így könnyű pénz, de hát változik a világ és lépést kell tartani.
2019. márc. 30. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értitek. Radics Peti ugyanúgy tudja majd folytatni ahogy eddig és ugyanaz lesz ahogy eddig

Nem kap érte pénzt, ahogy most se. Nem tudom ezen mi nem világos. A youtube semmit sem fog változtatni. Már ki van építve a rendszer ami most van.

2019. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha más tartalmat használod fel akkor nem te kapsz pénzt hanem aki csinálta. Ez most is így van és ez lesz ezetul is. Itt arról van szó, hogy más platformokon is ez a rendszer működjön. Nem a youtuberol beszelünk..
2019. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Kirak valaki egy videót akinek van 500 ezer feliratkozója és a nép máris elhiszi amit ő mond anélkül, hogy utána nézne. De még a videos se néz utána. Radics Peti sem jogász. És jogi egyetemen sem volt. El sem olvasta az új irányelvet, de már a hülyeséget mondja. Félre ne értsétek, szeretem a videóit, mert szórakoztató, de amikor tudatlanul osztja az észt az már fájdalmas.


És az a szomorú, hogy mindenki elhiszi...


A kormány is így mossa az emberek agyát.


És a legszörnyűbb a kommentet..meg itt is. Az emberek azt sem tudják hogy ez törvény vagy rendelet vagy tervezet vagy irányelv... azt se tudják mi micsoda, de már lázadnának...

2019. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!