Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit fog csinálni a bíróság,...

Mit fog csinálni a bíróság, ha feljelentést teszek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez Szegeden volt tavaly januárban, lekéstem egy villamost. Előttem zárta be az ajtót és elhúzott és nagyon xarul esett mert 6 percet kellett várni a következő villamosra. E miatt ,,kicsit" kiakadtam és elkezdtem verni a Széchenyi téri megállót. Ezt egy lány akit gyűlölök felvette és kirakta Facebookra. Ha feljelentem rágalmazásért mit fog tenni a Szegedi Járásbíróság ahol tavaly februárban verekedtünk is?



2019. márc. 31. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És azt is jelentem, hogy üzenetben gyilkossággal fenyegetsz engem. Rossz úton jársz.
2019. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nézd már meg a videót Te szerencsétlen :D Abból idéztem...
2019. ápr. 1. 15:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd máshol vedekezhetsz ez ügyben. Javaslom keress ügyvédet.
2019. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
4 bírósági ügyem van, szted érdekel ez? Pff...
2019. ápr. 1. 15:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Nnna....akkor szépen sorban:

1: kezeltesd magad, mert egy önkontroll nélküli, agresszív ökör vagy.

2: Rágalmazás Btk. 226. § (1) Aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít, híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást


a) aljas indokból vagy célból,


b) nagy nyilvánosság előtt, vagy


c) jelentős érdeksérelmet okozva


követik el.


Ez a rágalmazäs. A te eseted ezzel köszönő viszonyban sincs.


Räadásul a felvételen nem vagy felismerhető, így még a személyiségi jogaid miatt sincs okod kiabálni. Ami különben sem lenne indokolt, miután èppen egy szabálysértesi kategóriába sorolható cselekményt rögzített.

3: ha viszont ezzel elmész pattogni, ő nem, de te megütöd a bokád.


Tehát, amit a bíróság tenni fog:


Semmit, mert feljelentést nem ott teszünk. Az a rendőrségen történik. Ők pedog elhajtanak a halál f..a.szára, de előtte eljárás indul ellened a táblával szemben tanúsított, bátor fellépésed miatt.

2019. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na...ennyi a kérdèsedre adott válasz.

Ami a többit illeti:

Ez a felvétel Budapesten készült, tippem szerint egy ház ablakából.

Ezt tök vèletlenül felvette valaki, akit te gyűlölsz. Aha... Nagyon èletszerű....


Ha meg tényleg vannak bírósági ügyeid és erre még büszke is vagy, akkorbte egy ritka primitív gyökér vagy cimbora.

2019. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!