Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért milyen büntetést kaphato...

Ezért milyen büntetést kaphatok, ha feljelentenek?

Figyelt kérdés
Buszon utaztam felnőtt férfiként, és egy általános iskolás lány ült mellettem. Én hülye meg nadrágon keresztül kivertem magamnak (nem nyúltam be, nem vettem elő a nemi szervem), amit ő észrevett. Ő ült az ablaknál és, amikor észrevette kérte, hogy engedjem ki. Amit szó nélkül megtettem erőszakos nem voltam vele. Azóta is furdal a lelkiismeret.

2019. ápr. 3. 09:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire valószínű, hogy kapok feljelentést?
2019. ápr. 3. 09:26
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem menj el egy pszihológushoz. Ez rettenetesen gusztustalan.

Egyébként ha lebuksz kemény büntetésre számíthatsz, akár szabadságvesztésre is. Eggyes országokban a pedofilokat kasztrálják. És akkor te is eunuk leeszel.

2019. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nagyon gusztustalan volt a részemről. Meg, hogy a pedofilok a börtönhierarchia alján állnak teljesen jogosan. Depresszióval már most is kezelnek pszichiátrián. Hány évet kaphatok egy ilyenért?
2019. ápr. 3. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Bár rühellem a fajtádat, de a válaszom: semmit.


Az, hogy te valójában mit csináltál, az az ő fantáziájára van bízva. Rossz az, aki rosszra gondol. Viszketett, megvakartad.

2019. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Előtte valamiért váltottunk pár szót. Tudta, hogy mit csinálok különben nem akart volna odébb ülni. Kérdés az, hogy ismeretlen tettes ellen indít-e feljelentést.
2019. ápr. 3. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Börtönbüntetésre.
2019. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd, de sajnos semmit. Az ő szava a tiéd ellen. Viszketett, megvakartad, félreértette.
2019. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretfurdalásra 10 miatyánkot ajánlok, a zsebben turkálásra egy közepes tudásu varrónő megoldást talál, levarrja mindkét zsebet.
2019. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz jogi következménye, akkor is nehéz lesz ezt egy életen át hordozni. Remélem, hogy idővel megnyugszom egy kicsit, engem is felzaklatott az ügy.
2019. ápr. 3. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, remélem azért majd tudsz aludni rendesen, egyem meg a kis szíved. Fú de rühellem az ilyen ösztönlényeket, túl sok van belőletek.
2019. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!