Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért milyen büntetést kaphato...

Ezért milyen büntetést kaphatok, ha feljelentenek?

Figyelt kérdés
Buszon utaztam felnőtt férfiként, és egy általános iskolás lány ült mellettem. Én hülye meg nadrágon keresztül kivertem magamnak (nem nyúltam be, nem vettem elő a nemi szervem), amit ő észrevett. Ő ült az ablaknál és, amikor észrevette kérte, hogy engedjem ki. Amit szó nélkül megtettem erőszakos nem voltam vele. Azóta is furdal a lelkiismeret.

2019. ápr. 3. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy tiszta getzy lett a nadrágod, és átázott gatyában mászkáltál? :D
2019. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Attól, mert tényleg nagyon rosszat tettem lehet még lelkiismeretem, illetve lelkiismeret furdalásom is. És igen átázott az alsóm ..., de otthon hamar át tudtam öltözni.
2019. ápr. 3. 11:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy depressziós vagy. Nem gondolkodtál még el azon, hogy valami más módon végezd el ezt a rituálét?

Mert ezzel nem csak magadnak ártasz. Olyan ez mint az ittas vezetés.

2019. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez most csak a hülyeségemnek a csúcsa volt ez az akció. Az életem egy katasztrófa, amit gőzöm nincs hogyan oldjak meg. Benn vagyok egy állásban, amire alkalmatlan vagyok, ki tudja, hogy mikor rúgnak ki. Utána nem tudom, hogy hová menjek dolgozni. Huszonévesen még otthon élek, kb. alkalmatlan vagyok az önálló életre. Régen értelmes embernek gondoltam magam, volt valamennyi önbecsülésem jövőképem stb., mára egy nulla vagyok. Mostanra az általad említett alkohollal is vannak problémáim. Valahol megrekedtem még a gyerekkorban is egyrészt, tényleg egy katasztrófa vagyok, ezer sebből vérzik az életem...
2019. ápr. 3. 11:41
 15/15 anonim válasza:

Egyre furcsább dolgokat találni ezen az oldalon.

8 éves kislánnyal csókolózó 14 éves lány és most meg ez...

17/F

2019. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!