Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a vélemény a szabálysértési...

Mi a vélemény a szabálysértési tv szigorításáról lopásnál?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok h a jelenleg szabsértési kategóriába eső kisebb (20 ezer alatti) lopásokat ne pénzbüntetéssel büntessék, hanem azt is 1-2-3 napos börtönnel ..


Sztetek normálisak ezek ?


Annyi bolti szarka van, hogy nemtom ki az aki szabadon marad :)


Na meg ennyire azért tán mégse lehet drasztikusnak lenni, és minden szabsértésnek és bűncsleekménynek megvan a maga súlya, ne essünk túlzásokba sztem.


Nem azért mert én bolti szarka vagyok, de őszintén remélem, hogy semmi nem lesz az egészből.


2010. júl. 6. 09:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

"na úgyhogy kotyvalék, ne is haragudj."


Hát pont ezt mondom a liberalizmus egy kotyvalék.

Olyan utópia mint a szocializmus volt.

2010. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

"na igen, de ennek a bosszantásnak az igényét valami kohozza belőlük, nem ? "


Az hozza ki az igényt, hogy az emberek többsége abnormálisnak tartja a homoszexualitást, ezzel csak az a gond hogy AZ IS!

2010. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
na mesélj, miért aabnormális? legalább megint tanulhatok vmit, mert eddig akármilyen pszichológiai képzésben volt ez a téma, mindig egészséges orientációként tanultuk, de tudtam én, h itt megkapom a frankó választ, és holmi tudományos tények csak bolondítanak
2010. júl. 6. 21:13
 44/54 anonim ***** válasza:
Tudományosan bebizonyították, hogy semmi köze pl. a génekhez, hanem a környezeti tényezők okozzák. Azt még nem tudják, hogy melyik tényező, de vizsgálják. "Egészséges orientáció"? Tudod mit? Legyen igazad, mi heterok mind betegek vagyunk, amiért az ellenkező nemhez vonzódunk. Na látod? Ez hozza ki az ellenszenvet mindenkiből, amit itt összeírkálsz. Igen vannak homoszexuálisok (bár ha ez teljesen normális dolog, akkor nem értem, hogy miért találnak ki bármilyen jelzőt rájuk), de azért ne mondjuk már azt, hogy ez a normális. A Down szindrómás gyerekekkel sincs semmi gond, nagyon aranyosak, de senki ne mondja azt, hogy ugyanolyanok, mint az egészséges gyerekek. Akkor mitől Down szindrómás?
2010. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

heyyyyyyyyyyyyyyyy


azért legyél már észnél ....


ne akarj egy klassz meleg srácot egy down-syndromáshoz hasonlítani, bizonyára meglepődnél h a környezetedben is mennyi meleg van csak ha ennyire zárt vagy, akkor az más kérdés h az életben nem tudod ezt meg


figyelj, én is hetero vagyok, csak semmi bajom velük, sőt azt képzeld el, még meleg haverom is van, de nem értem miért lenne ő más, hid del, két egyetemi diplomája van, tök értelmes és mellesleg a lányok bálványa típusú sportoló srác


most akkor hogy is van ez? nem lehet h beléd szorult egy kis homofóbia ?


na én továbbra is azt mondom csak h olvasgass egy kis tudományt, hátha ragad rád valami, mert a homosexualitás már nagyon régóta nem számít semmilyen rendellenességnek


most itt elkanyarodtunk elég szépen, de ezzel engem annyira fel lehet húzni h el se hiszed, és feltehetően te is úgy dumálsz minden zöldésget h nem is ismersz meleget, ahogy a többség ... bár mai fiatalabb generációknál már jobb a helyzet mivel nem számít nagy durranásnak és fel merik vállalni, így aztán már középiskolában is szinte kizárt h valakinek ne lenne 1-2 meleg évfolyamtársa stb


hát az élet tudod színesebb annál ahogyan azt elképzeled sztem, sé most tök furcsa h én mondom ezt, de annyira ki szoktam akadni ezen h ne haragudj, de én mindig megvédem őket, pedig leszbi se vagyok

2010. júl. 7. 09:37
 46/54 anonim ***** válasza:
Na ez az ami viszont engem húz fel. Senkit nem érdekelnek a melegek, nem is lenne szabad tudnom, hogy az. De igenis utálom, hogy piros tangában vonaglik végig a városon. És elegem van abból, hogyha ez nem tetszik, akkor homofób vagyok. Ugyanezért utálom a sok idiótát, akik nem fogják fel, hogy a cigányokat nem azért utálják amik, hanem azért, mert úgy viselkednek. Sztem a legtöbb embernek elege van a homofób és rasszista kártya előhúzásából. De ha megnyugtat, ugyanolyan undorító, mikor a love parade-on meztelenkednek az utcán. És attól, mert létezik, még nem lesz természetes és normális a homoszexualitás. És ne hidd, hogy tájékozatlan vagyok ez ügyben, csak azért, mert nem tetszik a véleményem.
2010. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Sztem a legtöbb embernek elege van a homofób és rasszista kártya előhúzásából."


Hát ezzel nem vagy egyedül. Én is eléggé unom hogyha vkinek nem tetszenek a bandába verődve raboló bűnözők, késelős gyilkosok és szigorúbb fellépést sürget ellenük miközben kiderül hogy akik ezt csinálják mit agyj isten roma származásúak akkor az rasszista. Ráadásul az elkövetőnek soha nincs származása mindig csak "fiatalok, gyerekek," halálra vertek, csicskáztattak, kiraboltak stb. vkit. Így persze nincs "cigánybűnözés". De ha mondjuk a rendőr megvert 1 embert akiről kiderül hogy történetesen roma származású akkor az áldozatnak mindjárt lesz etnikuma is a médiában.

Ha pedig a melegfelvonulás nem tetszik akkor homofób vagy. Ez teljesen egyértelmű. Faxa liberális gondolodásmód.

2010. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

na de ne mossuk már össze a cigányrablásokat a melegkérdéssel ... ez elég nagy tudatlanságra vall, hiábna állítod h nem !


ewgyébként meg elárulom neked, h a melegek nagyobb réásze semmi pénmzért nem menne ki az idióta felvonulásra és még csak nem is hord piros tangát, sőt elég sok férfiasabb mint azt sok hetero srácról el lehetne mondani


úgyhogy nagyon nem értek egyet, ne haragudj, nem vagy benne a témában sztem, de nagyon nem

2010. júl. 7. 13:07
 49/54 anonim ***** válasza:
Nyugodtan összemoshatjuk a tolvaj cigányokkal, mert a kiírt kérdésed alapján az az abnormális, aki bűntetni akarja a kisebb lopásokat. De most, hogy jobban belegondolok nálad a normális és nem normális elég érdekesen működik. Gondolkozz el a kiírt kérdéseden is és szégyelld magad, nem csoda, ha a homoszexualitás is a normális kategóriában van nálad, az összes többi ember, pedig homofób.
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

"na de ne mossuk már össze a cigányrablásokat a melegkérdéssel ... ez elég nagy tudatlanságra vall, hiábna állítod h nem !"


Pedig van bennük közös pont. Például az hogy mindkettőnél a törvény a deviánsokat védi a normálisokkal szemben.


"egyébként meg elárulom neked, h a melegek nagyobb réásze semmi pénmzért nem menne ki az idióta felvonulásra és még csak nem is hord piros tangát, sőt elég sok férfiasabb mint azt sok hetero srácról el lehetne mondani


úgyhogy nagyon nem értek egyet, ne haragudj, nem vagy benne a témában sztem, de nagyon nem"


Hál'isten nem :)

Viszont te tényleg nagyon sokat tudhatsz a melegekről. :)))

2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!