Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetés kaphat valaki...

Milyen büntetés kaphat valaki súlyos testisértés rágalmazásért?

Figyelt kérdés
Szakítottam 2 éve az akkori barátnőmmel és feljelentett hogy elvileg lementem és jól megvertem fél éve. Volt esetleg valakinek hasonló ügye? és közbe az exem minden nap írt nekem smseket hol fenyegető hol könyörgő én egyikre se reagáltam és feljelentettem zaklatásért amivel nem foglalkoztak. És most nekem kell tárgyalásra menni testisértésért nem is értem az egészet tanácstalan vagyok.
2019. máj. 3. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ez így eleve bizonyíthatatlan, nem kell aggódnod. Ezt még egy ki rendelt ügyvéd is megoldja. Az üzeneteit mutasd be.

32/f

2019. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha nincs bizonyítéka (orvosi lelet) akkor cseszheti
2019. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyszer bekellet menjek a rendőrségre kihallgattak azt mondták a rendőrök nem lesz belőle semmi szárügyvédeim vannak ők is azt mondták nem lesz ebből semmi és még is kell mennem személyes meghallgatásra .
2019. máj. 3. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Szárügyvéd már nem elég, ide legalább egy nagy fa kell!
2019. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírásomért de nem vagyok jó idegiállapotba.
2019. máj. 3. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, hogy te elvileg lementél féléve és megverted.

Nyilván van egy dátum, te meg leigazolod, hogy akkor hol voltál és nem mentél le.

Látlelet nélkül meg csodálkozom, hogy foglalkoznak vele.

Vagy mégis van látlelet?

2019. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztárügyvédjeid vannak, de a Gíakorin kérdezgeted, hogy milyen büntetés jár rágalmazásért... a többiben is ennyire voltál őszinte?
2019. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor behívtak a rendőrségre azt mondták az ügyvédek biztos nem lesz belőle semmi hát még is lett belőle valami mert mennem kell. Azért itt vagyok mert érdekelnek vélemények tapasztalatok. nem tudom hogy van e látlelet szerintem van mert az áll az idézésen hogy megvertem összeesett és elvettem a pénztálcáját amibe 110 ezer forint volt és amikor elmentem hívta a rendőrséget. Ha nem hiszel nekem nem gond de ha kicsit belegondolnál milyen érzés csak mindenhonnan érdeklődnél te is nem ?
2019. máj. 3. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos. Nem tud feljelentést tenni. A feljelentéshez csatolnia kell az orvosi látleletet, testi sertés esetén. Anélkül azonnali elutasítás és a vádlott megsem tudja azt, hogy próbálkozott.


Szóval a kérdés kamu.

2019. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!