Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez jó megoldás szerintetek a...

Ez jó megoldás szerintetek a pedofíliára?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan társat találnak maguknak akik éretlenek testileg,de felnőttek már életkorilag. Így nem rontanak meg kislányokat és normális életük lehet. Persze én azokra a pedofilokra értem akik ezzel a perverzióval rendelkeznek de nem ártanak senkinek mert tudják hogy rossz.
2019. máj. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nincs probléma ("de nem ártanak senkinek mert tudják hogy rossz."), úgyhogy nem értem mit oldottál meg.
2019. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted az a megoldás a pedofíliára, hogy minden pedofilt erőszakkal testi fogyatékos emberekkel hozunk össze? :DD Nagyon jó ötlet, szerintem te brilliáns elme vagy, komolyan, ha nem haragszol, leírnád, hogy szerinted a környezetszennyezés mértékét hogyan kellene globálisan csökkenteni? Érdekel az egyedi megközelítésed.
2019. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően rossz megoldás, ha dilettánsok akarnak megoldani nehéz problémákat. Értem én a kihívást, meg azt is, ha az ismeret nem korlátoz a fantáziálásban, egészen elképesztő gondolatmenetek is lehetségesek. Úgy értem, azok számára elképesztő, akik valamennyire értik a problémát.

Szóval a pedofília problémakörére (is) az jó hatással van, ha egy nyugodt, jól működő, kiegyensúlyozott társadalomban élünk. Ott szokták hagyni dolgozni a szakembereket. A vezetők is meg a laikus tömeg is.

2019. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék, hogy pedofilként hogyan találnál egy életkorilag 22, de testileg 6 éves társat.
2019. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy fogalmad sincs mi a "pedofilia". A pedofil szexuálisan éretlenekre "bukik". Mint, ahogyan valakik a nagy seggre, vagy a kis mellre..stb. Ez igazából egy betegség és nem magával a "pedofiliával" van baj, hanem azokkal akik másokat erőszakosan bántanak. Egy "pedofiliában" szenvedő személy is élhet normális életet, úgyhogy sosem bántott senkit. Sokan nagyon elvannak tájolva. Aki erőszakot követ el kiskoruval szemben azt elkell ítélni törvénynek megfelelően. Amúgy a "pedofiliát" kezelik, hiszen egy betegség, tehát aki "ilyenben" szenved nyugodtan mehet "kezelésre".


Attól, hogy te egy 22 éves testileg fiatalnak látszó lányt adsz egy "pedofilnak" attól még a helyzet nem fog változni, hiszen egy 22 éves már szexuálisan fejlett.


Remélem érted mit írtam.


És azt írtad, hogy "de nme ártanak senkinek, mert tudják, hogy rossz". Igen. De nem is mindenki árt. Ahogy már mondtam. Aki fizikailag, lelkileg egy kiskorúnak árt, azt elkell ítélni nagyon keményen! Aki meg nem, az önszántából elmehet orvoshoz vagy nem csinál semmit...

2019. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Te nem tudod mi az a pedophilia, még leírni sem tudod. És ne akard ezzel összemosni, mert akiknek a filigrán nők tetszenek.
2019. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, egy gond van csak vele: a súlyosan beteg pedofilnak valódi gyerek kell. Úgyhogy nem megoldás ez hanem probléma csökkentés lenne, ha nem lenne így már ma is. Az aki csak enyhén pedofil, nem kórosan, az ép ezt teszi: gyerekes kinézetű felnőttet keres társnak. És nem ezzel van a probléma. Akivel viszont már probléma van, azon ennyi nem segít.
2019. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!