Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok-e, hogy a családi...

Támogatnátok-e, hogy a családit pótlékot csak olyan család kapja meg akinek a jövedelme alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Csak magyaroknak adnák.Senki másnak beváőndoloknak,romák,románoknak nem adnák.Csakis kizárolagosan magyaroknak!Akinek meg az egyfőre jutó jövedelme meghaladja a minimálbért nem kapna családi pótlékot!Szerintem igy lenne reális.Aki meg többet keres az meg nem kapna.Szerintetek?
2010. júl. 7. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Na így már ige, ezt már támogatnám. Családi pótlékról írtak itt már sok ökörséget pl végzettséghez kötnék, de ez végre egy tényleg jó megoldás.
2010. júl. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Mondju kaz összeggel nem értek egyet. Ne minimálbérig, mondjuk 200e ig kapjon. Úgyis megspóroltad a cigányokét. Abból még kórhazépítésre is telne.
2010. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Családi pótlékot minden magyar éllampolgárnak, a romáknak is kell kapniuk! Ők is magyarok! A cigánykérdést nem így kell megoldani!

Azt,hogy a gazdagok ne kapjanak,helyeslem. De a jövedelemhatárt nem lehet a minimálbérnél meghúzni! A reális határt az átlagkeresetek duplájánál kellene megállapítani!

2010. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
A cigányok mitől magyarok? Én azt hittem, hogy ők cigányok, de úgy tűnik, hogy velem van a baj...
2010. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem támogatom! Saját példánkból kiindulva: édesanyám keresett többet (bruttó 200), mint a nevelőapám. Mikor édesanyám itthon volt a picivel, kiesett az ő jövedelme elég hosszú időre (koraszülött lett mindkét öcsém, hosszú történet), és az a kis CSP nagyon jól jött...
2010. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én semmilyen családi pótlékot nem támogatnék. Inkább csökkenjenek az elvonások, és a jövedelmek legyenek magasabbak.
2010. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Én bevándorló vagyok, 28 éves kisgyerekes anyuka. 5 éves korom óta itt élünk, a szüleim tisztességes munkás emberek, fizetik a magyar államnak az adót, én a suli elvégzése óta dolgozom, fizetem az adót. Miért ne járna nekem családi pótlék?????
2010. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

ma 14:36


Sztem nem mondta senki hogy a bevándorlóknak ne járjon. Arról volt szó, hogy senkinek ne járjon, szűnjön meg ez a támogatási forma és inkább fizessünk kevesebb adót.

2010. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

"Csak magyaroknak adnák.Senki másnak beváőndoloknak,romák,románoknak nem adnák.Csakis kizárolagosan magyaroknak!"


Aha, senki nem mondta...

2010. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Apámmal élek, több a fizuja, mint a minimál (nem sokkal), de mellette rengeteg tartozásunk van, albérletben élünk, szóval hó végére nem sok lóvé marad...
2010. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!