Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bírósági kérdés, hogy is van...

Bírósági kérdés, hogy is van ez? Lent.

Figyelt kérdés

Június 3-án előkészítő űlésre vagyok idézve vádlottként.

Az ügyész és a kirendelt védő is idézve van,viszont a kirendelt vèdő nem kell,felesleges,nem csinál semmit.


Ha a vallomást beismerem teljesen ugyanúgy ahogy a vádiratban van,akkor itélet születhet és olyankor nem szabad a bírónak súlyosabb büntetést kiszabni mint azt a vádiratban az ügyész indítványozta?


Sajnos úgy lesz,hogy beismerem a bíróság előtt, de nem úgy ahogy a vádiratban van,közlöm, hogy a nyomozó kicsit másképp írta le a dolgokat ,tett rá egy lapáttal,ezért indítványozni fogom,hogy a bíróság az ügyészségnek javasolja,hogy dobják vissza a rendőrségre nyomozás megismétlésére a dolgot.


Lehetséges ez?



2019. máj. 22. 17:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kirendelt ügyvéd.

A tűzbe merem tenni a kezem, hogy nem csinál semmit.

Arra nem méltat, hogy a telefont felvegye ha hívom. Jó, lehet hogy nem tudja, sőt biztos nem tudja, hogy én vagyok, de legalább visszahívna, hogy ki kereste, miért.


Ennyi erővel, ha valaki meg akarja hatalmazni, és nem éri el telefonon, ha nem hívja vissza egy nagy pénzt enged el maga mellett.


Nem kell ilyen ügyvéd nekem, nemem oda se jöjjön a bíróságon hozzám, hogy én vagyok a kirendelt védője... Mert nem érdekel. Van jó ügyvéd más akit meg tudnék hatalmazni, mondta is , hogy 300 ezerért csak nekem elvállalja, de nem éri meg az sem, egy vacak 11 ezer ft lopás miatt.

Majd én képviselem magam.


És most az jön, hogy mert sok dolga van biztos a kirendelt védőnek, nem ér rá visszahívni.

Gondolom egy olyan számot sem hívna vissza aki mondjuk meg akarja hatalmazni. Jó pénzlehetőséget dobna el magától.


Akkor minek neki telefon.

2019. máj. 24. 00:55
 12/15 anonim ***** válasza:
11.000 Ft-os lopás miatt miért van kirendelt védőd?
2019. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen
2019. máj. 24. 19:40
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért mert ki kellett rendelnijük, mert elmeorvosi vizsgálat is volt.
2019. máj. 24. 19:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Pótnyomozás 2003 óta nem létezik. Ha nem a vád szerint ismersz be, akkor a bíró tárgyalásra utalja az ügyet, és a bizonyítási eljárás után ott fog döntés születni.
2019. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!