Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kozlekedesnel volna egy...

Kozlekedesnel volna egy kerdesem? Kerek sok valaszt fontos

Figyelt kérdés
volt aprilisban egy motoros balesetem en robogoval mentem jeleztem balra letertem mikorben nagy sebessegel jott hatulrol belem egy nagymotor. A rendor azt mondja h en vagyok a hibas mert nem voltam eleg figyelmes (pedig 3x is beleneztem a tukorbe de nem lattam semmit) Szerintetek is en vagyok a hibas (a csavo 170el jot hatulrol belem csoda h tuleltuk mind2en-labtores meg kez)
2010. júl. 7. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyetlen dolgon múlik:

Kint volt e balra az irányjelződ, és az előirásoknak megfelelő módodn kellő időben, kellő ideig és jól látható e.

2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most a soraidból úgy veszem ki hogy igen. Akkor teljesen egyértelmű, a hátulról jövő a hibás. Ez a kérdés fölösleges volt mert nem is vitatható. Ez olyan mint mikor fékezéskor koccannak. Mindenképp a hátsó a hibás. Akkor is ha az első csakúgy poénból tövig tapossa a féket minden ok nélkül.
2010. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!