Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetne-e valami jogi bajom,...

Lehetne-e valami jogi bajom, ha beletetettnék egy internetes országos hírportálba egy rendőrkapitányságot?

Figyelt kérdés
Nem dícsérő dolgot, hanem az ellenkezője.

2019. jún. 1. 21:08
 1/8 árokpart ***** válasza:
100%
Vesszek meg ha valaki ezt a kérdést egyáltalán érti.
2019. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor írom.

Bűncselekményt követtek el ellenem, testi sértés és személyi szabadság megsértése.

Bezártak, bántalmaztak és amikor kijött a rendòrség, kiderült, hogy az elkövető haver a rendőröknek, ezért a rendőrök úgy tettek, hogy mintha nem is történt volna semmi, még én vagyok a hibás, hogy mit ugráltatom őket.


Feljelentést tettem, azt meg mindig úgycsinálták, hogy ne álljon meg benne bűncselekmény és elutasítsák. Hát elutasították, az ügyet elsimította a rendőrség, mert haver akit feljelentettem.


Gondolom mostmár érthető.

2019. jún. 1. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a netre kell kitenni, hanem panasszal élni a megyei kapitányságon.
2019. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség sajtó-helyreigazítást kérhet, s ami még rosszabb, pert kezdeményezhet rágalmazás miatt, s ne kívánja, hogy terheltként a rendőrség ellen kelljen pereskednie.


Itt valaki ajánlotta a megyei rendőrkapitányságot, ez jó ötlet, esetleg fordulhat a Független Rendészeti Panasztestülethez.

2019. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jogod van élni az iratbetekintéssel. Jogod van panasszal élni.

De mit remélsz egy kétes kimenetelű nyilvánossággal? Önigazolást? Fogsz kapni... Esetleg ellenkezőjét.

Te egy jogi eljárást más útra terelnél. Nincs ezzel gond. Ne partizánakcióba kezdj, mert borítékolható az alulmaradás.

Konkrét ügyeddel, keress meg valamilyen (vagy sok) médiát! Ott vannak jogászok és el tudják dönteni, mi védhető, mi nem...

De azt csiálst, amit akarsz!

2019. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

88%-os!

Nagyon okosan irsz.

Te valami jogász lehetsz?!


Természetesen azon rég túlvagyunk, hogy a panaszt megtettem, nem véletlen kérdezem most ezt.

A panaszt elutasította az ügyészség is.

Nem tudok további panasszal sehol élni.

A Független Rendészeti Panasztestület van egyedűl, de túlléptem a 30 napot.


Akkor most mit is csináljak?!

2019. jún. 2. 15:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Valaki azt irta, hogy ne netre tegyük fel, hanem PSNASZ.


Nade nem is ez volt a kérdés.

2019. jún. 2. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Félre ne érts de ha a panasznak nincs helye akkor miért nem fogadod el hogy esetleg nincs igazad?
2019. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!