Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Magyar Országos Közjegyzői...

A Magyar Országos Közjegyzői Kamarától jött egy végzés az én címemre, de nem az én nevemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma érkezett egy levél a MOKK-tól, hogy az erre a címre bejelentett L.SZ-től 8 millió forintot követel egy cég. Na most ezzel az a baj, hogy ez az én lakásom, én lakok itt és fogalmam sincs ki a levélben megnevezett nő! Mit tehetek? Nem szeretnék, hogy nálam hajtsák be a 8 millió forintos összeget, mikor azt sem tudom hogy ki az, akitől követelnek és főleg azt nem tudom, hogy keveredett bele az én lakcímem!

2017. júl. 6. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna átvenni a levelet, hanem címzett ismeretlen jelzéssel visszaküldeni


Amúgy meg az okmányirodában megmondják, be van-e jelentve hozzád, nyilván igen, mert különben nem kapnál ilyen levelet szóval indítsd el a kényszerkijelentést

2017. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben be kell menni a legközelebbi (bármelyik) közjegyzői irodásba, bevinni a levelet, és jegyzőkönyvezni kell a panaszodat, ők majd továbbítják azt a feladóhoz. (ingyenes!)
2017. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

levéltitok megsértése

minek vetted át a levelet?

2017. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!