Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mennyire korrekt...

Elektroncso kérdése:

Szerintetek mennyire korrekt dolog az ha egy "neves" oldalon az oldal üzemeltetője elolvassa a privát üzeneteket?

Figyelt kérdés
Nem nevezném meg az oldalt de szerintem sokaknak egyértelmű.
2019. jún. 22. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Joga van hozzá, mivel üzemeltető, de jelentősége nincs, mert annyira privát üzenet nem iródik egyik felületen sem. Aki komolyan gondolja, az számot cserél és telefonon kommunikál.
2019. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Joga van hozzá?

Ezt jogilag gondold át szerintem :)

2019. jún. 22. 13:03
 3/17 Balogh Vajk ***** válasza:
66%
Polkorrekt.
2019. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod h elolvassa?
2019. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Saját weboldaladon azt csinálsz amit akarsz. Nem kötelező használni.


Ha most a gyk úgy döntene hogy bannol mindenkit, vagy törli az oldalt, akkor annyi.

2019. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megosztja a nagy nyilvánosságnak, akkor az sérti az adatvédelmi irányelveket és büntetendő. Egyébként bármit láthat.


Én nem tudom, hogy melyik oldalról beszélsz.

2019. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hol élsz te? Az összes levelező- és közösségi oldal tárhelyszolgáltató monitoroz minden tevékenységet. Ha te emilben, vagy facebookon megírod bárkinek, hogy fel akarod robbantani a helyi kultúrház mögötti udvaron álló budit, legkésőbb másnaptól megfigyelik a teljes internetes adatforgalmad, rosszabb esetben be is visznek.
2019. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el mit ír a szabályzat amit te elfogadtál! Hacsak nem rögzít olyan kitételt hogy az általa biztosított szolgáltatáson keresztül küldött üzenetekhez nem férhet hozzá, akkor semmi jogtalant nem követ el, hiszen te egyeztél bele hogy ezt megteheti.
2019. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És amikor regisztráltam, benne volt, hogy csak a küldő és fogadó láthatja, és még a tulajdonos se, nem olyan rég eltűnt ez a kitétel, de semmilyen infó nem jött arról, hogy módosult a szabályzat stb??
2019. jún. 22. 14:23
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem túl hiteles ha csak úgy a levegőbe állítasz ilyesmit. Gondolom el sem olvastad a szerződési feltételeket.
2019. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!