Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, Messengeren...

Facebookon, Messengeren hogyan működik ez a titkos beszélgetéses dolog? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel eddig rendesen simán beszélgettünk privátban. De mostantól titkos beszélgetésben szeretnénk egymással beszélgetni. Hogyan tudnánk ezt megtenni

2019. febr. 6. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A normál Messengeren keresztül történő chatelés is zárt és privát, amit váltotok, azt csak ketten látjátok. De létezik kifejezetten titkos beszégetés (chatelés) is a Messengerben. Ez egy másik Messenger vonal, méghozzá egy Facebook Titkos csoporton belüli Messengerezés. Ha ilyet akarsz, akkor egyszerűen létesits egy csoportot. Csoport létrehozásakor 3 adatvédelmi beállítás közül választhatsz: nyilvános, zárt és titkos. A Titkosat válasszad, legyél Te az adminja,végigmégy az Adatvédelmi beállitásokon és kedvedre beállitod azokat, majd meghivod a csoportba barátnődet és ketten már alkothattok egy csoportot. Lesz egy oldalatok, amit kereséssel senki sem talál meg, magyarul a Facebook sohasem dobja ki. Ezen oldalon ugyanugy oszthattok meg mindent, mint a nem titkoson. És ezen oldalhoz kaptok egy külön titkos Messenger vonalat, egy ugyanolyat, mint amilyenen eddig is chateltetek. Csak ez még szigorubb (totál titkos!) Messenger, ahol aztán kedvetekre titkolozhattok.

[link]

[link]

2019. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a privát beszélgetésünket is csak mi látjuk. De ez nem igaz! Pl az ismerőseim is mindig olvasgatják akivel vagy akinél éppen vagyok. Ezt kellene megelőzni.
2019. febr. 7. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:

A Messengert gyakran módositják. Pillanatnyilag okoson és laptopon is alapesetben 2 fél között privát (lehet titkosnak is nevezni) chatelés lehetséges. A Messenger beállitásokban sem laptopon, sem okoson nics titkositási lehetőség. Nálad valószinű chatcsoportot csináltál Te vagy valaki és persze igy mindenki mindent lát, aki benne van.

Hidd el, tapasztalatból irom, az a legjobb megoldás, amit vázoltam. Azon a Titkos chetvonalon üzletemberek, politikusok stb... sok titkot chatelnek egymással. Tehát vizsgáld felül okoson és laptopon is Messenger beállitásaidat (sajnos Zuckerberg gyakran változtatja), ha csoportban vagy, lépj ki belőle és tedd azt, mit irtam

2019. febr. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

További info: A titkos beszélgetések jelenleg csak az iOS és az Android rendszerre készült Messenger mobilalkalmazásban használhatók, tehát a Facebook chat funkciójában vagy a messenger.com-on nem jelennek meg.

[link]

De a legtitkosabb beszélgetés az általam vázolt uton lehetséges

2019. febr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Messengerben már megvan a titkos beszélgetés. De azzal viszont az a baj,hogy hiába titkos, maga a beszélgetés ugyanúgy ott van a többi beszélgetések között. Egyedül az üzeneteket lehet belőle törölni, Hogy automatikusan törlődjenek mind2 félnél. De maga a beszélgetés attól ugyanúgy ott van. Nekem pedig az kellene, hogy mások szinte még ne is tudják hogy én az adott emberrel beszélgetek.
2019. febr. 8. 08:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezert jo az altalam jabasolt Fscebook titkos csoport. En mar professzori modon es lehetosegekkel hasznalom. Abban a beszelgetesis titkos, no meg minden
2019. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De az messengerben van?
2019. febr. 8. 21:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Joember, ennel reszletesebben mar nem lehet leirni, lerajzolni! Ez egy titkos facebook csoport. Ha van Facebookod, van Messengered is. Ezt kifogasolod. De ha letesitesz egy csoportot, akkor eredeti regisztraciod melle kapsz a csoporthoz egy masik oldalt es masik messenger vonalat. Ezt a csoportot ha beallitod titkosra, akkor mind az oldala, mind pedig a messenger supertitkos lesz. Emellett megmarad a hagyomanyos messengered is. Mit nem lehet ezen erteni?
2019. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem. Én ezt még most sem értem. De szerintem rajtam kívül sem sokan értik. Én a messengeren belül privát üzenetben szeretnénk a párommal titkosan beszélgetni és nem a Facebookon 1 zárt csoportban.
2019. febr. 11. 08:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Eddig a Facebookon nem Zárt, hanem egy külön Titkos Csoportról beszéltem! Ami egy másik, de Titkos oldal és hozzá tartozó Chatvonal. Nem mindegy! Ha nem érted, akkor nem érted.


De akkor lásd, hogy segitek neked, amire gondolsz.


Fontos:

AMIT KÉRSZ, AZON A TITKOS BESZÉLGETÉSEK CSAK OKOSTELON ÉS CSAK IOS ÉS ANDROID RENDSZERRE KÉSZÜLT MESSENGER MOBILAPPLIKÁCIÓBAN HASZNÁLHATÓK, TEHÁT A FACEBOOK CHAT FUNKCIÓJÁBAN VAGY A MESSENGER COM-ON NEM JELENNEK MEG.


Ezen linken a legujabb, 9,0 verzioszámu Android Súgójának képernyőfelvételeivel bemutatom hogyan létesithetsz Titkos beszélgetést. Majd utána bő infókat kapsz róla:

[link]


Ezen a linken pedig azt mutatom be, hogy hogyan kezded el a Titkos kapcsolatot:

[link]


Ha még mindig nem érted az "érthetetlent", akkor priviben küld egy email cimet

2019. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!