Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Haveromba bele kötött a...

Haveromba bele kötött a munkahelyén ok nélkül 2-3 roma ember. Majd vissza "merészelt szólni és megütötték 2x is durván. Ő vissza ütött önvédelemből és ki is terült a roma. A többi csak állt már. Fel azokat jelenteni akik megütötték?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy haverom is ütött de csak önvédelemből

2019. júl. 1. 13:19
 1/9 A kérdező kommentje:
*fel lehet azokat jelenteni akik megütötték? Illetve milyen következményekkel számolhatnak ezek az erőszakos emberek?
2019. júl. 1. 13:23
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mivel visszaütött a haverodat is előllitják garázdaságért ha elszalad a rendőrségre
2019. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 igen igen válasza:
A haverod is meg lesz gyanúsítva garázdaságért, ahogy az előttem szóló mondta. A jogos védelmet "önvédelmet" bírósági szakban vizsgálják, ott szüntetik meg a haverod ellen az eljárást, amennyiben a bíró arányosnak ítéli meg a haverod fellépését, igazából nem éri meg a sok nyűg, főleg, ha aránytalannak ítéli meg, akkor a haverodnak is cumi van, valamint mivel 2-3 romáról beszélünk, 2-3 "ember" szava a haverodé ellen, csak akkor érdemes ha van kamerafelvétel, ami a haverodat igazolja.
2019. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ok nélkül senkit se támadnak meg. Engem még soha senki se akart megverni.
2019. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Mert nem dolgoztál még suttyó, tirpák, alja emberek között. Nekem közmunkában volt egy majdnem verekedésem. A csoportvezető tahó stílusban utasított engem valamire, én meg visszaszóltam, hogy jó lenne, ha moderálná a stílusát, erre rámüvöltött, hogy ne pofázzak vissza, mert lecsap, az öklét is rázta fenyegetően. Akkor ez jogos lett volna szerinted?
2019. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Tényeket közlök, miért kell 0-ba pontozni?


Utolsó: Mindenkit a helyén kell kezelni a saját szintjén. Ha látod rajta hogy egy suttyó gyökér, akkor ne állj le kötekedni. Mert úgy jársz mint a kérdező.


Mégis milyen közmunkán dolgoztál? Én is mindig látom ezeket, itt gerebjéznek meg úgy tesznek mintha dolgoznának. Az esetek 90%-ában az 1ik lépcsőn ülnek. Megyeszékhely belváros.

2019. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre: Elsősorban a főnöknek kellene jelenteni a dolgot. Én, az általam írt esetben azért nem foglalkoztam a dologgal, mert hálistennek már csak egy hetem volt hátra a szerződésből. De ha megüt, akkor biztos jelentettem volna még így is.
2019. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Azt kérdezed hol? Szeged volt a helyszín. És akivel majdnem összementem, az nem is segélyről behívott dolgozó volt, hanem állandós cégalkalmazott, azon esetben csoportvezető. Azóta megtudtam, hogy kirúgták (nyilván egyszer végül tényleg összeverekedett valakivel), és jót kárörvendtem, amikor egyszer karácsonyi újságcikkben sajnáltatta magát a famíliájával.

Nem ezért vagy azért, de nehogymár majd köteles legyek eltűrni, hogy valaki egy darab s...ként kezel!

2019. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 árokpart ***** válasza:
Aki védekezik az semmiképpen sem garázdaság. A rendőrség azért fel tudja mérni, hogy ki az áldozat.
2019. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!