Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy vajon viccel vagy komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vajon viccel vagy komolyan gondolja ha ordenáré módon próbál közeledni egy fiúhoz?

Figyelt kérdés

Középiskolás korosztály és a csajszi ilyeneket mond nekem: csak rádnézek és átnedvesedek, kéne valami a számba, szeretem a keményet.... ezeket komolyan gondolhatja? Én nem tudom komolyan venni.

A seggemet már megmarkolászta többx, sőt egyszer a keze elölre is tévedt, de ellöktem


2018. aug. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha velem csinálná valszeg arra gondolnék hogy szivat.

De próbáld meg hogy hagyod neki, és lássa rajtad hogy nem zavar, ha szivat szerintem abba hagyja.

De kitudja, lehet vannak ennyire rámenős ribik is.

2018. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy lehúzom a sliccem és megmondom neki: folytathatod ha akarod.

Aztán vagy folytatja vagy nem.

Sztem nem.

2018. aug. 7. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
KEttesben vagytok, tényleg húzd le a sliccedet. Vszeg elmenekül :D
2018. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne te húzd le, ha csak szívat, akkor még te jöhetsz ki rosszul a helyzetből. Mondd meg neki, hogyha ennyire kíván, akkor szolgálja ki magát.
2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kettesben vagytok, akkor teszteld le
2018. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van, vagy dugni akar veled, vagy csak szivat.

Ha kettesben vagytok, ne lökd el a kezét, mondd neki, hogy folytassa nyugodtan, és ki fog derülni, hogy szivat-e, vagy sem.

2018. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!