Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Holnap tanúvallomást kell...

Holnap tanúvallomást kell tennem. Mit tehet a rendőrség, ha sajnálatos módon semmire sem emlékszem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
majd írd meg, hová vigyük a bablevest
2019. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs, ha nem emlékszel semmire. Viszont akkor ezt kell mondani, hogy nem emlékszel semmire, ebből baj nem lesz.


Azt viszont nem szabad, hogy valótlant mondj tanúvallomásban, mert az hamis tanúzás.

Ezt csak azért írom, mert ha mégis eszedbe jut valami, akkor az igazat kell mondani.

2019. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindent elfelejtettem. :)
2019. júl. 14. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Kiszúrja a bíró ha hazudsz. Nagy a rutinjuk benne. Inkább mondj igazat, akkor tiszta lesz a lelkiismereted és nem kell félned a rendőrségtől. A hamis tanúzást büntetik.
2019. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, amikor neked kell majd tanú, az is ilyen feledékenx lesz
2019. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha tudnád a részleteket, nem okoskodnál. Már egyszer tettem egy tanúvallomást, kértem az adataim zárt kezelését, ennek ellenére kiadta a rendőrség az adataimat a terheltnek, aki azóta zaklatja a családomat. Az adatvédelmi törvények megsértése miatt feljelentettem a rendőrséget és most bosszúból szívatnak. Szóval köszi, de tényleg nem kell az okoskodásod.
2019. júl. 14. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor nem emlékszel.

Csak ebben legyél következetes.

Egyébként én sem értem, hogy várhatnak szolidaritást az emberektől, ha arra se képesek, hogy a tanúkat megvédjék az utólagos zaklatásoktól, fenyegetésektől.

2019. júl. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondd, hogy be voltál rúgva. Akkor én se emlékszek semmire.
2019. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Talán leírhatnád konkrétabban, hogy milyen esetről van szó, mert így kb. 0 véleményt tudunk mondani.
2019. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!