Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mind a 3 örökösöknek ott kell...

Mind a 3 örökösöknek ott kell lenni az adás vételnél?

Figyelt kérdés
Örököltünk hárman egy házat. Csütörtökön megy megnézni, nagy valószínűleg meg is veszi. De én munkám miatt nem biztos hogy ott tudok lenni. Ha esetleg megveszi az nap és én nem vagyok ott az nagy probléma? Másik 2 tesóm ott lesz persze.

#ház #eladás #örökség #ott kell lenni #megveszi.
2019. júl. 18. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csütörtökön megy megnézni, az nem tudja csütörtökön megvenni, max kifizetni.

Ahhoz, hogy eladjátok a házat, ügyvéd/közjegyző előtt kötött adásvételi szerződésre van szükség és annál kell ott lenni az összes tulajdonosnak. (vagy meghatalmazást adni)

2019. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nélküled nem tudják eladni. Ha személyesen nem tudsz ott lenni az ügyvéd vagy közjegyző előtt megkötött adásvételi szerződésnél, akkor meghatalmazottal képviseltetheted magad.
2019. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Mempróbálom elintézni hátha.
2019. júl. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!